• Головна
  • Сервісні новації стимулюватимуть зростання малого бізнесу на 20%
10:45, 27 лютого 2013 р.

Сервісні новації стимулюватимуть зростання малого бізнесу на 20%

Новації у спрощеній системі оподаткування, за попередніми оцінками аналітиків Міндоходів, стимулюватимуть зростання кількості індивідуальних підприємців у 2013 році щонайменше на 20%. Такою ж була минулорічна динаміка збільшення чисельності «спрощенців».

ДПС у Кіровоградській області нагадує – в 2013 році ставки єдиного податку для платників 5-ої групи зменшені з 10 та 7% до 7 та 5% відповідно. Платники 2-ої групи подаватимуть звітність раз на рік, а не щоквартально.

Крім того, запрацювали нові сервіси для всіх «спрощенців». Так, заяви про перехід на спрощену систему приймаються відтепер в електронному вигляді. Також дозволено протягом звітного року змінювати групу та ставку податку. У стадії розробки ще один інноваційний сервіс – планується, що незабаром книгу обліку доходів підприємці зможуть вести також в електронному вигляді. При цьому буде додано функцію автоматичного формування звіту на підставі даних книги.

ДПС у Кіровоградській області наголошує – надходження єдиного податку до бюджету за 2012 в порівнянні з 2011 роком зросли в 2,7 рази і склали 77,2 млн. грн.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...