В обласному перинатальному центрі відбулася перша прес-конференція голови облдержадміністрації Андрія Ніколаєнка

 Вобласному перинатальному центрі відбулася перша прес-конференція голови облдержадміністрації Андрія Ніколаєнка на тему "Пріоритети діяльності обласної влади крізь призму завдань Президента України Віктора Януковича". Місце для проведення прес-конференції керівника області обрано не випадково, адже перинатальний центр це по-справжньому знаковий об’єкт для Кіровоградщини, збудований за дорученням Президента України, який і відкривав особисто Віктор Янукович. Представники обласних мас-медіа уже добре знають і сам центр, і принципи його роботи, а от для представників районних ЗМІ - це було перше знайомство – вони мали можливість оглянути перинатальний центр і поспілкуватися із його завідуючою Тетяною Мітєвою.

Журналісти із 45 центральних, обласних та міськрайонних засобів масової інформації упродовж 2-х годин слухали і мали можливість задати питання голові облдержадміністрації стосовно усіх аспектів розвитку Кіровоградщини упродовж останніх 3-х років.

Голова облдержадміністрації нагадав, що в Україні розпочато системну реалізацію Національних проектів. А для області, за його словами, ключовим став проект "Нове життя – нова якість охорони материнства і дитинства".

- Кіровоградщині випала честь першій в державі реалізувати проект "Нове життя – нова якість охорони материнства і дитинства", направлений на збереження здоров'я матері і дитини. Президент України, перебуваючи у Кіровограді у жовтні 2010 року, поставив перед нами завдання збудувати перший в державі перинатальний центр і практично за рік ми із цим завданням впоралися. Нині завдяки реалізації проекту, Кіровоградщина залишила ганебне перше місце по дитячій і материнській смертності, - наголосив він.

У своєму вступному слові Андрій Ніколаєнко досить детально зупинився на головних макроекономічних показниках розвитку області з огляду на реалізацію програми "Центральний регіон – 2015".

- Базою для створення обласної програми соціально-економічного розвитку Кіровоградщини на п’ятирічку "Центральний регіон – 2015" стала програма Президента України "Україна для людей", - наголосив голова облдержадміністрації.

Андрій Ніколаєнко переконаний, що результати реалізації ключових заходів програми "Центральний регіон – 2015" є ефективними завдяки тому, що базуються на знакових кроках держави в економіці і соціальній сфері протягом трьохрічної діяльності Президента України Віктора Януковича.

Керівник області відзначив, що незважаючи на усі труднощі реформаційних змін в державі, стабільність гривні збережено і припинено зростання цін. На регіональному рівні ціни не лише не зростають, а є місце для стійких дефляційних процесів. Цього вдалося досягти завдяки підтримці місцевого товаровиробника і впровадженню програми "Купуй кіровоградське". За словами Андрія Івановича, до реалізації "Купуй кіровоградське" долучилося 87 товаровиробників, і охоплює ця акція більше 500 торговельних точок, зрозуміло, що проведена робота у цьому напрямку якраз і допомогла втримати ціни. Область має найнижчий індекс споживчих цін протягом останніх п’яти років і найвищі темпи інвестицій в основний капітал.

Одна з ключових вимог Глави держави як до центральних органів влади, так і до влади на місцях - збільшення доходів населення. З огляду на це, голова облдержадміністрації зазначив, що в рамках реалізації програми "Центральний регіон – 2015" в області створено 58,4 тис. нових робочих місць. "Баланс між створеними і ліквідованими робочими місцями за 2010-2012 роки склав 16,3 тис. робочих місць, для порівняння за 2009 рік – 600 місць", - уточнив він. Як підкреслив очільник області, збільшено і розмір середньомісячної заробітної плати: у 2011 році – це цифра становила 1815 грн., а у минулому, 2012 році – це вже 2428 грн.

Андрій Ніколаєнко наголошує, що обласна влада, виконуючи завдання Президента України щодо зменшення тиску контролюючих органів на бізнес, вимагає і від бізнесу працювати чесно і прозоро. Серед результатів виконання цього принципу у підходах співпраці влада-бізнес зменшено чисельності працівників - майже на 3,4 тис. осіб (у 1,8 раза),які отримували мінімальну заробітну плату і зменшено кількість підприємств-боржниківна 43,1%, порівняно з 2010 роком. Кіровоград став пілотним у створенні центру надання адміністративних послуг.

Особливу увагу очільник області зосередив на соціальній політиці Глави держави і тих заходах, що проведено в області у соціальній сфері - відкриття центру матері і дитини, роботу соціальних магазинів і аптек, забезпеченні вчасних виплат усіх видів державних соціальних допомог.

- Президент України Віктор Федорович Янукович вже двічі побував у нас, в області. За кожною робочою поїздкою Глави держави – визначальні кроки, що суттєво вплинули на розвиток області, - продовжив далі Андрій Ніколаєнко.

І серед таких кроків він виділив підтримку з боку керівництва держави авіаційної галузі на Кіровоградщині. Так, за дорученням Президента України технічна база льотної академії поповнилася 7 новими літаками, придбаними за кошти держбюджету.

Іще більш знаковий об’єкт для області – завод з виробництва ядерного палива, право на будівництво якого Кіровоградщина також здобула завдяки президентській підтримці.

Крім будівництва перинатального центру область отримала безпрецедентні кошти на розвиток медичної галузі (онкодиспансер - гама-камера, кардіодиспансер - ангіограф, вартісне обладнання для 21 центру ранньої діагностики, тощо).

Окрім цього, за дорученням Віктора Януковича галузь освіти Кіровоградщини упродовж останніх 3-х років отримала суттєве збільшення автобусного та комп’ютерного парків. Так, у рамках реалізації програми "Шкільний автобус" придбано 88 шкільних автобусів, що на 14,3% більше, ніж за 5 попередніх років.

У культурному просторі не лише області, а і усієї України відбулася знакова подія - до 130-річчя театру корифеїв було реконструйовано обласний академічний музично-драматичний театр ім. Кропивницького, на який держава виділила 125 млн. грн.

- Лише озвучені факти свідчать, що тісна співпраця регіональної і центральної влади – це ті точки зростання, які дають впевненість в успішному майбутньому області, - підкреслив голова облдержадміністрації Андрій Ніколаєнко.

Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
3 просмотра в сентябре
Я рекомендую
Пока никто не рекомендует

Комментарии

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов

Новости компаний
Технологии постоянно развиваются, они делают нашу жизнь комфортнее, безопаснее и интереснее. Медицина также не стоит на месте. Современный бесконтактный термометр для измерения температуры – это устройство, которое в скором будущем заменит все ртутные и электронные термометры в каждой семье. Почему ртутные и электронные термометры уходят в прошлое? Ртутные модели уходят в прошлое по нескольким причинам: неудобство измерения, его длительность, а также опасн...
Политические новости
Один из лидеров оппозиции Александр Вилкул назвал представление ГПУ о снятии депутатской неприкосновенности очередной попыткой власти оказать давление и ограничить его политическую активность накануне выборов. На своей странице в Фейсбук оппозиционер написал: «Президентская кампания началась. Началась с зачистки оппозиционного поля. Власть снова пытается протащить фейковое «подання» против меня. В первый раз ГПУ даже не удосужилась предоставить юридическое...
Новости компаний
Альфа-Банк Україна та Укрсоцбанк, які входять у міжнародну банківську групу ABH Holdings S.A. зі штаб-квартирою в Люксембурзі, об'єднують свої активи, щоб стати найбільшим приватним банком України. Про те, як відбувається злиття, коли воно завершиться і які вигоди від нього отримають клієнти, нам розповів Сергій Зарічнюк, регіональний керівник із продажу та дистрибуції Центрального регіону Альфа-Банку Україна та Укрсоцбанку.  Коли Альфа-Банк Україна та Укр...
Общество
Дорожні служби Кропивницького мають бути готовими самостійно виконувати ремонти дорожнього полотна і виконувати необхідну його розмітку. Відповідно, комунальники повинні бути забезпечені необхідною спеціальною технікою, а у Кропивницькому має функціонувати комунальний асфальтовий завод. Завдання активніше зайнятися його придбанням і монтажем поставив міський голова Андрій Райкович під час понеділкової апаратної наради. - Це повинен бути сучасний, високотех...
Новости компаний
Плохая погода? Хандра? Вроде все хорошо, но чего-то не хватает? Мы знаем, что Вам поможет! Часы из натурального дерева. Они одарят Вас теплом, присущим всем натуральным материалам. Часики будут радовать Ваш глаз и привлекать внимание окружающих своей неординарностью. Много ли Вы видели таких нестандартных решений? Часы ИЗ ДЕРЕВА! Они украсят собой изящную женскую руку и придадут брутальности образу мужчины. Они привлекают и взрослых и подростков, потому чт...
Новости компаний
Совсем недавно главными помощниками в лечении мышечных болей были различные мази и эластичные бинты. Сейчас на смену этим атрибутам пришло средство под названием Kinesio tape. Оно представляет собой уникальный инструмент для удаления болевого синдрома нового поколения. Популярность этого средства стремительно набирает свои обороты. Это обосновано наличием целого ряда преимуществ. Kinesio tape и его преимущества Пластырь Kinesio tape – это круглосуточная по...
Новости компаний
После того, как женщины узнают, что беременны, они делают все, чтобы обеспечить своему малышу лучший старт в жизнь - меняют питание, начинают выполнять определенные физические упражнения, больше отдыхают. Они почти полностью погружаются в переживании о своем здоровье и состоянии будущего ребенка. Женщина так сконцентрирована, что она может упустить из виду мелочи, которые могут привести к необратимым последствиям. Например, это касается передвижения на авт...
Новости компаний
Каждый день в мире совершаются тысячи карманных краж. Преимущественно, происходят они в метро, в маршрутных такси, на улицах города. Кражи совершаются не только из карманов прохожих. Сумки и рюкзаки являются очень легкодоступными объектами для воров. Как обезопасить свои вещи? Чтобы снизить риск воровства в общественных местах, приобретите современный антикражный рюкзак Bobby. Это очень стильный и элегантный рюкзак, который имеет особое строение. Многие лю...
Новости компаний
Наверняка вы помните, что 27 июля 2017 года, в силу вступил закон об ужесточении наказания за нетрезвое вождение. В соответствии с этим документом штраф за вождение в состоянии алкогольного или наркотического опьянения составляет 600 не облагаемых налогами минимумов доходов граждан, то есть 10 200 грн. за первичное нарушение и 20 400 грн. (1200 «минимумов») в случае повторного подобного правонарушения в течение года. Для водителей, дважды подвергшихся нака...
Ответственный за раздел
Матусевич Артур Вадимович
Журналисты сайта 0522.ua к вашим услугам.

Пишите нам, звоните, сообщайте о городских новостях и событиях - мы надеемся, что с Вашей помощью горожане узнают о жизни Кропивницкого больше.

Вместе с Вами мы сделаем наш город лучше!


Редакция 0522.ua: