У Кіровограді триває підготовка до впровадження нової маршрутної мережі

Управління розвитку транспорту та зв’язку Кіровоградської міської ради проводить активну роботу із запровадження в дію нової маршрутної мережі на базі висновків, які свого часу підготували науковці Харківського національного автотранспортного університету.

З цією метою триває розробка паспортів маршрутів, до чого посадовці закликають активно залучитись кіровоградських перевізників, які візьмуть участь у конкурсі на право обслуговування міських маршрутів. З цією метою у приміщенні міської ради відбулась нарада з керівниками транспортних підприємств, яку провів заступник начальника управління Віктор Зубченко. Участь у нараді також взяли представники державтоінспекції та управління Укртрансінспекції в області. Зокрема, Віктор Зубченко зазначив, що долучення місцевих перевізників до розробки нових паспортів маршрутів дозволить якомога швидше провести конкурс на право перевезень в обласному центрі. На жаль, поки що з десяти превізників, які планують взяти участь у конкурсі, лише шість подали свої пропозиції. А з огляду на те, що часові рамки, відведені для внесення змін у паспорти, досить обмежені, то решті також потрібно активніше включатись у роботу. Також Віктор Зубченко наголосив і на такому питанні, як виконання перевізниками договірних умов, зокрема посилення контролю за перевезенням пасажирів у вечірній час, адже після 18-ї години дістатись кіровоградцям у віддалені мікрорайони міста неможливо. Також потрібно навести лад і в такому питанні, як чемне обслуговування пасажирів, недопущення випадків відмов у перевезеннях ветеранів, інвалідів та представників інших пільгових категорій населення. Деякі перевізники вже отримали попередження щодо недотримання умов договорів, у разі повторення аналогічних випадків та відсутності транспортних засобів на маршрутах у вечірні години з ними буде розірвано угоди і недопущено до участі у конкурсі на право обслуговування місцевих маршрутів. Такі зауваження власникам автотранспортних підприємств небезпідставні, адже з огляду на скарги місцевих жителів фахівцями управління було проведено кілька рейдових перевірок щодо наявності на маршрутах транспортних засобів у вечірні години. У ряді випадків такі нарікання кіровоградців підтвердились. Натомість керівник підприємства «Кіровоград-автотур» Володимир Горбатенко зауважив, що скарги щодо 116-а маршруту, який обслуговує мешканців Арнаутового безпідставні. Адже там маршрутки курсують майже до 20-ї години. Ситуацію активно відслідковують голови квартальних комітетів. Потім запізнілих пасажирів підвозить черговий транспорт. Отже, ситуацію можна налагодити, якщо до цього активно залучати громадськість. І якщо в окремо взятому мікрорайоні, як про це говорить керівник підприємства, проблема вечірніх перевезень вирішена, то цього не можна сказати про такі мікрорайони, як Балашівка, Кущівка, Олексіївка та інші околиці Кіровограда.
 За матеріалами вісника Кіровоградської міської ради “Вечірня газета”
 

1 просмотр в июле
Я рекомендую
Пока никто не рекомендует

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов

Новости компаний
17:00, Сегодня
Ответственный за раздел
Матусевич Артур Вадимович
Журналисты сайта 0522.ua к вашим услугам.

Пишите нам, звоните, сообщайте о городских новостях и событиях - мы надеемся, что с Вашей помощью горожане узнают о жизни Кропивницкого больше.

Вместе с Вами мы сделаем наш город лучше!


Редакция 0522.ua:

E-mail: news@0522.in.ua