У Кіровограді планують перейменувати три вулиці

26 лютого під головуванням секретаря міської ради Ігоря Волкова відбулося перше у поточному році засідання міської топонімічної комісії при виконавчому комітеті Кіровоградської міської ради. Засідання виявилось результативним.

Члени комісії розглянули звернення директора Кіровоградської музичної школи № 1 ім. Г.Г. Нейгауза щодо розміщення меморіальної дошки Генріху Нейгаузу на приміщенні музичної школи та своїм рішенням рекомендувала виконавчому комітету міської ради дати дозвіл на її встановлення.
Топонімічна комісія також розглянула звернення голови обласної організації-підводників В.Гребенюка щодо встановлення в обласному центрі пам’ятника Герою Радянського Союзу Фісановичу І.І. та за результатами обговорення доручила управлінню земельних відносин та охорони навколишнього природного середовища Кіровоградської міської ради опрацювати питання щодо можливості розміщення такого пам’ятника на запропонованих земельних ділянках: перехрестях вулиць Гагаріна і Пашутінської, Великої Перспективної і проспекту Комуністичного, у мікрорайоні Шкільному, поряд з вулицею Фісановича.
Члени комісії уважно розглянули та обговорили проект концепції топонімічної політики у місті Кіровограді, запропонований краєзнавцем Юрієм Матівосом, взяли його до відома та звернулися з проханням до свого колеги по комісії Костянтина Шляхового доопрацювати та оновити свій варіант концепції, підготовлений у 2006 році, врахувати в ньому раціональні зерна альтернативних пропозицій та підготувати його для винесення на розгляд міської ради.
 Після детального опрацювання пропозицій щодо перейменувань вулиць міста комісія вирішила рекомендувати виконавчому комітету Кіровоградської міської ради винести на розгляд міської ради проект рішення про перейменування вулиці Калініна на вулицю Шульгіних, частину вулиці Орджонікідзе, від вулиці Медведєва до вулиці Колгоспної, - на Ельворті, від вулиці Медведєва до вулиці Тимірязєва - на Кавалерійську та вулицю Дзержинського - на вулицю Академіка Тамма.
 

3 просмотра в июле
Я рекомендую
Пока никто не рекомендует

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов. Для оценок и рецензии используйте форму отзывов

Ответственный за раздел
Матусевич Артур Вадимович
Журналисты сайта 0522.ua к вашим услугам.

Пишите нам, звоните, сообщайте о городских новостях и событиях - мы надеемся, что с Вашей помощью горожане узнают о жизни Кропивницкого больше.

Вместе с Вами мы сделаем наш город лучше!


Редакция 0522.ua:

E-mail: news@0522.in.ua