
11:47, 24 червня 2020 р.
Надійне джерело
Перекинута автівка та пошкоджений паркан. Такі наслідки їзди напідпитку

Вчора, 23 червня, близько 19-ї години патрульні отримали повідомлення про ДТП по вулиці Залізнична 1-а.
Про це повідомляє пресслужба патрульної поліції, передає кореспондентка 0522.ua.
Як виявилося, водій автомобіля ВАЗ 2103 не впорався з керуванням, не дотримався безпечного бокового інтервалу та здійснив наїзд на паркан. У результаті чого автівка перекинулася на дах.
Добре, що під час ДТП ніхто не постраждав та не потребував медичної допомоги.
У самого ж 54-річного керманича охоронці порядку виявили ознаки алкогольного сп’яніння та запропонували пройти огляд на місці. Чоловік погодився та одразу зізнався патрульним, що вживав алкоголь.
Водій "надув" у драгер – 1,75 проміле. Результат майже у 9 разів перевищував допустиму норму.
Інспектори поліції склали на горе-керманича протоколи за ст.124 (Спричинення ДТП) і ч.1 ст.130 (Керування в стані сп’яніння) КУпАП та відсторонили від керування автівкою.
Нагадуємо❗️ Не сідайте за кермо напідпитку, адже один необачний вчинок може коштувати життя❗️
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
14:50
13 вересня
18:57
12 вересня
16:08
11 вересня
ТОП новини
Оголошення
16:35, 12 вересня
106
17:40, 11 вересня
8
15:10, 10 вересня
Коментарі