Скільки коштує розробка сайту і чому такі ціни?

Скільки вартує створення сайту? Таке запитання часто чують працівники веб-студій. Але клієнт повинен знати, що визначити точну вартість виготовлення сайту під час першої зустрічі неможливо. Спочатку розробник повинен дізнатися всю специфіку компанії замовника. Ціноутворення всіх послуг залежить від багатьох чинників. Для початку потрібно максимально точно визначити потреби клієнта, дізнатися, на які результати він очікує. Далі веб-студія може запропонувати певні послуги і уточнити їх вартість. Тільки після цього можна уточнити цей момент.

Веб-студія Zelios займається створенням сайтів у Тернополі і пропонує досить великий діапазон послуг. Ми виконуємо роботу швидко, якісно і за вигідними цінами.

В чому полягає складність ціноутворення розробки?

Кожен сайт унікальний за своєю структурою та функціональністю. Спочатку клієнт повинен точно визначити свої побажання. Потрібно визначити вид сайту:

1. блог;

2. інтернет-магазин;

3. корпоративний сайт;

4. портал;

5. тематичний ресурс;

Обсяг роботи може змінюватися в процесі створення сайту. Це більш творчий момент. Тому часто студія може пропонувати додаткові функції, які будуть більш ефективними в даний момент.

Як визначити вартість веб-дизайну?

Спочатку потрібно визначити технічну складність завдання. Найбільш поширений варіант – це замовлення веб-сайту із певної кількості сторінок. Але чим ширша функціональність сайту - тим вища ціна. Команда розробників повинна регулярно представляти клієнтам нові етапи проекту. Замовник, в свою чергу, повинен узгоджувати свої побажання. Відповідно до цього, термін роботи може збільшитись.

Творча складова сайту – це поняття досить об’єктивне. Тому дизайнер не завжди може втілити бажання клієнта. Оплата цих послуг відбувається не тільки за створення картинок, а і за використання персонального стилю, втілення концепцій дизайнера та інших процедур.

За що ще потрібно платити?

Розрахувати обсяг роботи з максимальною точністю практично нереально. Варто розуміти, що в процесі розробки можуть виникнути додаткові витрати. Але про це повинен попереджати розробник і узгоджувати ці моменти з замовником. Клієнт не повинен платити, якщо він цього не бажає.

Потрібно пам’ятати, що до додаткових витрат також належить:

● Виробничі витрати.

● Внесення виправлень.

● Інтеграція.

Створення сайту для бізнесу є досить важливим. Завдяки такому ресурсу можна збільшити попит на товар, який пропонує замовник. Відповідно збільшуються фінансові можливості людини. Але не варто думати, що сайт буде функціонувати самостійно протягом довгого періоду. Необхідною умовою для підвищення рівня сайту та його популяризації буде комплексна технічна підтримка. Завдяки цьому, його робота буде якісною і прибутковою. Такими послугами займається веб-студія. Варто поцікавитись вартістю цього моменту на початку розробки сайту. Таке рішення є цілком логічним, оскільки, клієнтові не доведеться наймати окремих співробітників для цієї роботи. Ваш ресурс буде захищеним і функціонувати правильно, якщо ви довіритесь розробникам, які створили сайт.

Часто у цей пакет входить стандартний набір функцій, в який входить тестування працездатності ресурсу, консультування з питань роботи, усунення технічних проблем та внесення змін. Але клієнт може збільшити цей список в залежності від своїх побажань та можливостей.

Просування сайту можна замовити тут на сайті Zelios. Наша команда займається якісною розробкою сайту і його підтримкою. Якщо у вас виникають запитання, зв’яжіться з нашим менеджером. Ми дбаємо про те, щоб наші клієнти були завжди задоволені результатом і розвивали свій бізнес.

розробка_сайтів обслуговування_сайду веб_студія Zelios,
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции

Комментарии