На Кіровоградщині посадовець подбав про матеріальне благополуччя сина за бюджетні кошти

Прокуратура Новомиргородського району викрила посадовця, який посприяв незаконному призначенню сину студентської стипендії.
 
Прокуратура району  провела перевірку  додержання  бюджетного законодавства у діяльності територіального медичного об’єднання при використанні  бюджетних коштів на виплату стипендій  та встановила, що його керівник  незаконно призначив стипендію у розмірі 500 грн. своєму синові. Як наслідок, з березня 2012 року з районного бюджету на виплату даної стипендії було незаконно  витрачено 5 тис. грн..
Прокурором району складено протокол про вчинення посадовцем корупційного адміністративного правопорушення. Судовий розгляд протоколу завершено. Постановою Новомиргородського районного суду «щедрого татуся» визнано винним у вчиненні корупційного адміністративного  правопорушення та накладено адміністративне стягнення.
Наразі, прокуратурою району заявлено позов до суду про стягнення з правопорушника незаконно отриманих  бюджетних коштів.
Прес-служба прокуратури в області зауважує, що з початку року правоохоронними органами області складено та направлено до суду 17 адміністративних протоколів з ознаками корупції. За результатами розгляду адміністративних справ до відповідальності за вчинення адміністративного корупційного правопорушення уже притягнуто 11  посадовців.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Коментарі