• Головна
  • Пультова охорона і її переваги
Реклама
16:07, 20 червня 2020 р.

Пультова охорона і її переваги

Реклама

Пультова охорона - це охорона і захист, що забезпечує безпеку будь-яких об'єктів нерухомості, підприємств промисловості, торгівлі, громадського харчування, банків, офісів, квартир, гаражних комплексів та автостоянок, котеджів, дачних селищ і т. п., І дозволяє ефективно перешкоджати і боротися зі усіма видами зловмисників. Використання сучасних систем охоронно-пожежної сигналізації та професійних збройних груп швидкого реагування, дозволяє в найкоротші час прибувати на об'єкт і оперативно справлятися з ситуацією, що виникла. Пройшовши за посиланням https://legion-security.com.ua/ohrannoe-agentstvo-poselok-kotovskogo/, ви зможете ознайомитися з послугами охоронного агентства «Легіон» на Селищі Котовского!

Пультова охорона працює наступним чином: на об'єкті встановлюється охоронно обладнання, яке передає сигнали про стан об'єкта на пульт централізованого спостереження. За пультом цілодобово спостерігають диспетчери, які обробляють інформацію і негайно реагують на тривожні сигнали, висилаючи на об'єкт мобільні збройні групи реагування.

Сигнали на пульт охорони передаються від охоронно сигналізації, встановленої на об'єкті по каналах зв'язку:

  • виділений радіоканал,
  • GSM / GPRS – канали,
  • Інтернет-канал,
  • подекуди ще використовується телефонна лінія.

Кожен надійшовший на пульт сигнал обробляється спеціальним програмним забезпеченням, яке визначає характер виниклої тривоги (несанкціоноване проникнення, злом, грабіж, пожежа і т.д.). Крім тривожних повідомлень, на станцію надходить інформація (тестові сигнали) про працездатність всіх елементів охоронного обладнання.

Для більш швидкого реагування мобільними групами на сигнали тривоги, в автомобілях охоронних компаній встановлюються планшети для прийому GPS координат і відображення на карті об'єкту, що охороняється.

Однією з найбільш популярних послуг пультової охорони є, так звана, установка «Тривожною кнопки» на об'єкті. Ця послуга ефективно використовується на випадок коли відбувається пограбування або наліт злочинців, а також при інших протиправних діях. При натисканні на кнопку, на об'єкт негайно відправляється група швидкого реагування. Технічно, кнопка може бути встановленаокремо, виконана в формі радіо-брелка (за аналогією з автомобільною сигналізацією) або являти собою цифровий код, який слід ввести власнику на панелі управління охоронно-пожежної сигналізації.

Унікальність сучасних систем охоронної сигналізації полягає в тому, що можна вибудовувати різні системи, індивідуально підходячи до бажань і потреб громадян, а так само дозволяє охороняти і захищати об'єкти будь-якої складності.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...