Галина Пастух провела прийом громадян з особистих питань

Так, заявниця з міста Кіровограда прохала заступника голови облдержадміністрації Галину Пастух допомогти їй з влаштуванням на лікування у обласний кардіологічний диспансер. Хворе серце стало єдиною перепоною для проведення необхідного оперативного втручання.

Для жінки із с. Нового гостро постала проблема з придбанням ліків для проходження процедури гемодіалізу в обласній лікарні, тому заявниця звернулася до обласної влади посприяти у наданні їй пільгових рецептів.

З проханням надати направлення на лікування у спеціалізовані медичні установи Дніпропетровської області до Галини Василівни звернулася інша жителька обласного центру. Жінка запевнила куратора гуманітарної галузі про необхідність проходження лікування саме в іншій області, де вона зможе отримати необхідну медичну допомогу.

Заступник голови облдержадміністрації доручила начальнику управління охорони здоров’я облдержадміністрації оперативно розглянути можливості надання необхідної допомоги у лікуванні та забезпеченні рецептурними ліками заявниць.

Двоє заявників потребували поліпшення житлових умов. Зокрема, пенсіонерка з с. Аджамки Кіровоградського району прохала допомоги з ремонтом аварійного будинку, інвалід з с. Йосипівка Новомиргородського району – влаштувати у районну чергу на житло.

Вирішити порушені питання Галина Пастух доручила керівникам обох районів.

Чорнобильцю із Помічної Добровеличківського району роз’яснено принципи нарахування та порядок проведення перерахунку його пенсії, що і цікавило заявника.

2 просмотра в июле
Я рекомендую
Пока никто не рекомендует

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов

Ответственный за раздел
Матусевич Артур Вадимович
Журналисты сайта 0522.ua к вашим услугам.

Пишите нам, звоните, сообщайте о городских новостях и событиях - мы надеемся, что с Вашей помощью горожане узнают о жизни Кропивницкого больше.

Вместе с Вами мы сделаем наш город лучше!


Редакция 0522.ua:

E-mail: news@0522.in.ua