Галина Пастух провела прийом громадян з особистих питань

Так, заявниця з міста Кіровограда прохала заступника голови облдержадміністрації Галину Пастух допомогти їй з влаштуванням на лікування у обласний кардіологічний диспансер. Хворе серце стало єдиною перепоною для проведення необхідного оперативного втручання.

Для жінки із с. Нового гостро постала проблема з придбанням ліків для проходження процедури гемодіалізу в обласній лікарні, тому заявниця звернулася до обласної влади посприяти у наданні їй пільгових рецептів.

З проханням надати направлення на лікування у спеціалізовані медичні установи Дніпропетровської області до Галини Василівни звернулася інша жителька обласного центру. Жінка запевнила куратора гуманітарної галузі про необхідність проходження лікування саме в іншій області, де вона зможе отримати необхідну медичну допомогу.

Заступник голови облдержадміністрації доручила начальнику управління охорони здоров’я облдержадміністрації оперативно розглянути можливості надання необхідної допомоги у лікуванні та забезпеченні рецептурними ліками заявниць.

Двоє заявників потребували поліпшення житлових умов. Зокрема, пенсіонерка з с. Аджамки Кіровоградського району прохала допомоги з ремонтом аварійного будинку, інвалід з с. Йосипівка Новомиргородського району – влаштувати у районну чергу на житло.

Вирішити порушені питання Галина Пастух доручила керівникам обох районів.

Чорнобильцю із Помічної Добровеличківського району роз’яснено принципи нарахування та порядок проведення перерахунку його пенсії, що і цікавило заявника.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Коментарі