В Кропивницького району почали ремонтувати міст (ФОТО)

В Кропивницького району почали ремонтувати міст

У Оситняжці почали ремонтувати міст, який з’єднує Олександрівський і Кропивницький райони.

Про це повідомив заступник голови ОДА Максим Калінін.

Автодорожній міст знаходиться на ділянці автомобільної дороги загального користування місцевого значення О120803 Родниківка (межа районів)-Оситняжка-вихід на а/д Н-14 і є основною магістраллю для забезпечення автомобільного сполучення між Олександрівським і Кропивницькими районами. Також міст з’єднує з Оситняжкою два сусідні села Кропивницького району – Петрово та Лозуватку.

Роботи виконує підрядна організація ТОВ «Кронос-Лідер». Це єдине на Кіровоградщині підприємство, яке спеціалізується на ремонті гідротехнічних споруд. Замовник – ДП «Агентство місцевих автомобільних доріг».

В Кропивницького району почали ремонтувати міст (ФОТО), фото-1 В Кропивницького району почали ремонтувати міст (ФОТО), фото-2 В Кропивницького району почали ремонтувати міст (ФОТО), фото-3 В Кропивницького району почали ремонтувати міст (ФОТО), фото-4 В Кропивницького району почали ремонтувати міст (ФОТО), фото-5 В Кропивницького району почали ремонтувати міст (ФОТО), фото-6 В Кропивницького району почали ремонтувати міст (ФОТО), фото-7
влада міст ремонт
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Коментарі