У єдиній школі в селищі Побузьке Голованівського району триває реконструкція

Будівельники продовжують працювати над реконструкцією загальноосвітнього навчального закладу I-III ступенів у Побузькому Голованівського району. Це єдина школа в селищі. Вона розрахована на понад 600 дітей.

«У рамках програми Президента України «Велике будівництво» підрядна організація уже завершила роботи з утеплення школи та часткової заміни покрівлі. Тепер будівельники працюють над оздобленням фасаду та заміною вікон», - зазначив Ігор Кузьмін.

Як пояснили представники генеральної підрядної організації ПП «Сапфір», школа в Побузькому була збудована в 1960-х роках. Із того часу ремонтні роботи тут проводяться вперше.

У єдиній школі в селищі Побузьке Голованівського району триває реконструкція, фото-1 У єдиній школі в селищі Побузьке Голованівського району триває реконструкція, фото-2 У єдиній школі в селищі Побузьке Голованівського району триває реконструкція, фото-3 У єдиній школі в селищі Побузьке Голованівського району триває реконструкція, фото-4 У єдиній школі в селищі Побузьке Голованівського району триває реконструкція, фото-5 У єдиній школі в селищі Побузьке Голованівського району триває реконструкція, фото-6 У єдиній школі в селищі Побузьке Голованівського району триває реконструкція, фото-7
ремонт
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Коментарі