У Кіровограді відбулась робоча нарада з перевізниками

Впродовж березня місяця 2013 року на території області співробітники Державтоінспекції будуть проводити систему цільових заходів з профілактики аварійності на пасажирському автотранспорті.

Комплекс профілактичних заходів включає в себе перевірку діяльності автогосподарств суб’єктів господарювання, які мають ліцензії на право надання послуг з перевезення пасажирів автобусами, щодо виконання ними вимог чинного законодавства, а також базових підприємств стосовно виконання ними договірних умов з пасажироперевізниками.

Державтоінспекцією постійно проводяться наради, бесіди та інструктажі з водійським складом автогосподарств з питань безпечної експлуатації транспортних засобів та дотримання ними правил дорожнього руху.

Так, 1 березня 2013 року в приміщенні управління ДАІ УМВС України в Кіровоградській області відбулася робоча нарада, участь у якій взяли начальник УДАІ УМВС України в Кіровоградській  області полковник міліції Березневич Олексій Васильович, заступник начальника УДАІ УМВС України в Кіровоградській області підполковник міліції Бабій Максим Валентинович, майор міліції начальник відділу автомобільно-технічної інспекції УДАІ УМВС Скалкович Олександр Олексійович, начальник відділу державного контролю та безпеки перевезень на наземному транспорті Управління Укртрансінспекції у Кіровоградській області Вадим Опря та представники компаній-перевізників.

У Кіровограді відбулась робоча нарада з перевізниками, фото-1

 Основна мета заходу – попередження аварійності на пасажирському автотранспорті, зміцнення транспортної дисципліни водіїв, підвищення контролю за технічним станом транспорту, який залучається до перевезення людей.

Захід розпочав Березневич Олексій Васильович і оголосив, що впродовж березня місяця 2013 року по всій території України буде проведена операція з перевізниками, яка, згідно службової телеграми МВС України від 27 лютого 2013 року, буде націлена на організацію та проведення комплексу заходів з профілактики аварійності на пасажирському автомобільному транспорті.

Бабій Максим Валентинович акцентував увагу на стані аварійності в Україні за участю пасажирського транспорту з початку року. Наголосив, що впродовж місяця будуть проведені позапланові перевірки всіх перевізників, в тому числі таксі.

В ході перевірки будуть проведені інструктажі та бесіди, основна мета яких – контроль за технічним станом автотранспорту, стан дисциплінованості водіїв та недопущення грубих порушень правил дорожнього руху.

У Кіровограді відбулась робоча нарада з перевізниками, фото-2

 Також Максим Валентинович нагадав присутнім про проблему з нелегальними перевізниками. Це питання піднімалося на нараді в обласній державній адміністрації 27 лютого 2013 року. Зазначив про те, що якщо будь-кому буде відома інформація про таких перевізників, а також про правопорушення, які вони скоїли, обов’язково потрібно звернутись до Державтоінспекції, де буде вжито відповідних заходів.

Важливу увагу звернули на обов’язкове оформлення документів згідно чинного законодавства. У кожного водія має бути оригінал страхового полісу. Нагадали, що наявність лише копії страхового полісу або його відсутність взагалі – це порушення діючого законодавства, і, як результат, автомобіль може опинитися на штраф-майданчику. Також співробітниками ДАІ будуть проводитися перевірки індивідуальних книжок водіїв, які також мають бути в належному стані. Інакше на підприємство буде складено акт за порушення наказу № 340 Міністерства транспорту та зв’язку України від 07.06.10 року, а саме за відсутність індивідуальної контрольної книжки водія, у якій проводяться відмітки про час роботи та відпочинку водія.

Особливу увагу потрібно приділяти перевезенням дітей. Обов’язково заздалегідь повідомляти Державтоінспекцію про всі заплановані поїздки за межі району чи області, якщо відстань перевищує 50 км, також про їх ціль і маршрут. Присутній на заході начальник сектору профілактичної роботи підполковник міліції Кузьменко Сергій Іванович наголосив на необхідності ознайомлення водіїв з постановою Кабінету Міністрів України
 від 11 лютого 2013 р. № 111 про зміни до Правил дорожнього руху, в якій визначені деякі правила, що стосуються перевезення дітей. До речі в ній також зазначено, що з 1 жовтня по 1 травня на всіх механічних транспортних засобах поза населеними пунктами повинні бути ввімкнені денні ходові вогні, а в разі їх відсутності в конструкції транспортного засобу – ближнє світло фар. Постанова набирає чинності з 15 квітня 2013 року.

Скалкович Олександр Олексійович закликав перевізників проводити інструктажі водіям перед виходом на маршрут, нагадувати про дисципліну та культуру поведінки на дорозі. Адже дуже часто водії транспорту допускають порушення швидкісного режиму, не зачиняють двері під час руху, зупиняються у невстановленому місці тощо.

У Кіровограді відбулась робоча нарада з перевізниками, фото-3

 На завершення наради було прийнято рішення про спільну комплексну роботу щодо недопущення порушень на пасажирському транспорті, яке, перш за все, дозволить попередити дорожні пригоди, загибель і травмування людей внаслідок аварій.
Повідомляє прес-служба ДАІ в області

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Оцініть першим
(0 оцінок)
Поки ще ніхто не оцінював
Ніхто ще не рекомендував
Авторизуйтесь ,
щоб оцінити і порекомендувати

Коментарі