Заява платника ПДВ в електронному вигляді

З метою спрощення процедури реєстрації платників ПДВ наказом Міністерства Фінансів України від 06.11.2012р. № 1144 „Про затвердження Змін до Положення про реєстрацію платників податку на додану вартість” впроваджено новий електронний сервіс подання реєстраційної заяви платника ПДВ в електронному вигляді.

Особи, включені до системи подання податкових документів в електронному вигляді, можуть подавати реєстраційні заяви засобами електронного зв’язку в електронній формі з дотриманням вимог Закону України  від 22.05.2003 р. №851-IV „Про електронні документи та електронний документообіг” та Закону України  від 22.05.2003 р. №852-IV „електронний цифровий підпис”.

Подання реєстраційної заяви в електронній формі здійснюється за правилами, встановленими для підготовки і подання податкових документів в електронному вигляді засобами електронного зв’язку та формату (стандарту) електронного документа звітності платників податків.

Правила, порядок та строки розгляду органами ДПС реєстраційних заяв, поданих в електронному вигляді, є такими самими, як і для реєстраційних заяв, поданих у паперовому вигляді.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Оцініть першим
(0 оцінок)
Поки ще ніхто не оцінював
Ніхто ще не рекомендував
Авторизуйтесь ,
щоб оцінити і порекомендувати

Коментарі