Змінюємо освіту регіону разом!

Змінюємо освіту регіону разом!

Під цим гаслом пройшло засідання круглого столу в рамках співпраці між управлінням Державної служби якості освіти у Кіровоградській області та ГО «Асоціація підтримки освітнього партнерства».

Головний меседж зустрічі - взаємодопомога та об’єднання професійних знань та досвіду науковців - членів Асоціації та всебічна підтримка освітніх управлінців для забезпечення якості освітньої діяльності, підвищення кваліфікації, сертифікації педагогічних працівників.

У сучасних умовах участь громадськості у виробленні та реалізації державної політики стає основною умовою побудови демократії в Україні. Сучасна система управління освітою має розвиватись як державно-громадська, вона повинна враховувати регіональні особливості, конкурентоспроможність освітніх послуг.

Лілія Синчук, начальник управління Державної служби якості освіти у Кіровоградській області та Олександр Рацул, член Асоціації - доктор педагогічних наук, професор, завідувач кафедри соціальної роботи, соціальної педагогіки та психології ЦДПУ ім. В.Винниченка, обмінялися документами, наголосили на важливості проведення саме таких неформальних зустрічей, що надають змогу для спілкування освітніх управлінців з педагогічною спільнотою та іншими стейкхолдерами у сфері освіти.

Комунікація науковців, керівників навчальних закладів, викладачів-практиків та майбутніх фахівців освіти має стати систематичним задля підвищенню рівня якості освіти в регіоні.

В подальших планах – організація тренінгів та інших освітніх заходів, метою яких є підвищення педагогічної кваліфікації освітян, імплементація в освітню сферу інноваційних практик, у тому числі з питань організації та функціонування внутрішньої системи забезпечення якості освіти, експертизи нормативних документів.

Змінюємо освіту регіону разом!, фото-1
освіта
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции

Комментарии