• Головна
  • БК «Єлисавет-баскет» двічі розгромив БК «Франківськ»
14:30, 5 березня 2013 р.

БК «Єлисавет-баскет» двічі розгромив БК «Франківськ»

Відбулися матчі протистояння чергового туру української баскетбольної жіночої вищої ліги БК «Єлисавет-баскет» - БК «Франківськ».

В першій зустрічі гості намагалися чинити гідний опір, але їх вистачило лише на першу чверть, а далі домінували господарки. Як підсумок впевнена перемога з рахунком 88:49.. Найрезультативнішим гравцем матчу стала все ж баскетболістка гостей Катерина Поляничка – 24 очка. Краща в Єлисавет-баскет» Аліна Ягупова набрала 19 очок. Відзначимо, що сьогодні баскетболісткам «Єлисавет-баскет» протистояли колишні партнерки Вікторія Нагорна та Аліса Степанкевич, які раніше виступали за кіровоградську команду.
Другий матч кіровоградська команда розпочала надзвичайно впевнено: вже в середині чверті господарки вели 12:0. Потім розслабилися і дозволили гостям завдяки зусиллям Ольги Черненко і Катерини Поляничко поспіль набрати 7 очок, але далі господарки видали ще одну суху серії – 14:0. Ось така цікава перша чверть матчу. Друга та третя чверті пройшли за беззаперечної переваги «Єлисавет-баскет». У останній чверті матчу Людмила Коваленко дала відпочити своїм основних баскетболісткам і ігрову практику отримували Ксенія Кириченко, Наталія Фрасинюк, Тетяна Гаїв і Ольга Сівакова. А от сенегальська легіонерка «Єлисавет-баскет» Ая Траоре, схоже найбільше з гравців господарок на майданчику провела часу. Можливо тренери бажали, щоб вона знайшла свою гру і взаємовідносини з новими партнерками. А звітна зустріч завершилася з рахунком 93:54 на користь господарок.
9-10 березня кіровоградський «Єлисавет-баскет» в гостях зіграє з БК «Регіна-баскет Бар».

БК «Єлисавет-баскет» - БК «Франківськ» 88:49 (23:19, 26:6, 26:16, 13:8)
БК «Єлисавет-баскет»: Реймонд (13 очок+1 підбирання+11 результативних передач), Рисіна (3+1+1), Кириченко (11+4+0), Фрасинюк (0+0+0), Гаїв (0+6+2), Назаревич (11+6+1), Ягупова (19+2+7), Сівакова (9+2+2), Ніколаєва (0+2+0), Відович (7+2+1), Жержерунова (8+13+1), Траоре (7+7+0).
БК «Франківськ»: Терещенко (3 - 5 - 5), Нагорна (2-0-0), Степанкевич (7-6-1), Поляничка (24-4-3), Черненко (8-5-2), Тимкова (3-7-0).

БК «Єлисавет-баскет» - БК «Франківськ» 93:54 (32:9, 23:15, 23:8, 15:22)
БК «Єлисавет-баскет»: Реймонд (17+2+9), Рисіна (0+3+2), Кириченко (11+0+0), Фрасинюк (6+0+0), Гаїв (0+5+2), Ягупова (28+11+3), Сівакова (5+1+1), Ніколаєва (4+1+1), Відович (6+1+0), Жержерунова (4+15+6), Траоре (12+11+3).
БК «Франківськ»: Терещенко (8-5-1), Нагорна (0-1-0), Степанкевич (3-6-1), Поляничка (8-8-4), Черненко (29-4-2), Тимкова (6-3-2).