У Кропивницькому триває реконструкція дороги по вулиці Полтавській

У Кропивницькому триває реконструкція дороги по вулиці Полтавській

Другу добу в обласному центрі триває активна фаза реконструкції дорожнього покриття вулиці Полтавської на відрізку від вулиці Васнєцова до провулку Об’їздного. Хід виконання будівельних робіт проінспектував начальник управління капітального будівництва Сергій Білокінь 16 липня.

- Ми вже замінили 96 метрів водогону, поміняли засувки, зараз продовжуємо виконувати роботи по заміні водогону в напрямку провулку Об’їздного, розповів Сергій Білокінь. - По іншій стороні від вулиці Васнєцова розпочали підготовку до встановлення бордюрів та вкладання тротуарної плитки.

Також керівник УКБ повідомив, що на непарній стороні вулиці вже облаштовані ями для встановлення нових електричних опор, їх з понеділка почнуть встановлювати фахівці КП “Електротранс”. Далі будівельно-монтажні роботи перейдуть на непарну сторону. Після встановлення електроопор розпочнеться робота із заміни контактної мережі.

Щодо відновлення водопостачання у навколишніх будинках, то, за інформацією Сергія Білоконя, його прогнозують на вечір п’ятниці, коли завершаться роботи по заміні водопровідної мережі.

ремонт дорога комунальні служби
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции

Комментарии