Вивчати англійську можна самостійно вдома. З чого почати? Як удосконалити свою англійську?

Вивчати англійську можна самостійно вдома. З чого почати? Як удосконалити свою англійську?, фото-1
  • Почніть з мотивації. Напишіть в своєму улюбленому блокноті, навіщо вам англійську мову. Відповідь може бути дуже банальним, але це саме те, що потрібно вашому мозку, щоб налаштуватися на досягнення мети
  • Підпишіться на сторінки в соціальних мережах, пов'язані з вивченням англійської - таким чином особиста стрічку інстаграмма або Фейсбук ви кожен день зможете знайомитися з новими словами і фразами, а можливо навіть запам'ятайте. Наприклад, курси англійської в Одесі Ораторіка ведуть інстаграм, знайомлячи своїх студентів і передплатників з фразами англійської мови, які не зустрінеш в книгах, фрази, на яких реально розмовляють іноземці. Крім того, над інстаграмом ораторики постаралися дизайнери - виглядає дуже оригінально.
  • Знайомтеся з мелодикою мови. Так, так, саме мелодика допоможе вам вловити характер мови і перейнятися чином думок ідей, які на нього говорять. Слухайте музику і подкасти англійською, безкоштовно можна слухати, наприклад, на SoundCloud.
  • Відвідайте кілька безкоштовних уроків на курсах поряд з будинком. Прийміть участь в заняттях, придивіться до викладачів, сходіть на заходи. Якщо вам потрібні курси англійської в Приморському районі або курси англійської в Одесі (центр), то наші школи на Троїцькій, 5-ої Фонтану будуть вам зручні. Також курси англійської мови в Одесі Ораторіка організовують розмовні клуби і тематичні заходи. де можна вивчати англійську в невимушеній атмосфері.
  • Починайте говорити англійською мовою як діти! Пам'ятайте, як починають говорити діти? Складнопідрядними реченнями? Ні. Прості слова, потім переходимо до простих пропозицій. Говорячи як діти вже на початковому етапі навчання ви зможете спілкуватися з іноземцями і переборіть страх говорити. До речі, курси англійської для дітей в Одесі Ораторіка побудовані так, що дітки теж починають з перших же уроків говорити простими реченнями. Ця система навчання відрізняється від тієї, за якою навчали ще 10-15 років тому в школах. Методика навчання відразу говорінні називається комунікативної і пекло хороші результати. Так що вибираю школу поруч з вашим будинком, поцікавтеся комунікативною методикою.

Найпоширеніший питання: скільки мені потрібно часу, щоб заговорити на іноземній мові? Щоб вести бесіду і розуміти співрозмовника в простому діалозі на 5 хвилин достатньо і одного уроку, як кажуть досвідчені викладачі вищезазначеної школи англійської в Одесі. Досить місяці, щоб оволодіти базовими темами, а якщо вам необхідний іноземну мову для роботи з використанням лексики по вашій професії, то швидше за все вам знадобиться від півроку до року.

Для тих, хто хоче вдосконалити свою англійську мову, буде дуже корисною стаття «Додатки для вивчення англійської»

Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции

Комментарии