• Головна
  • Особливості ремонту автоцистерн і напівпричепів
Новини компаній
16:35, 26 липня 2020 р.

Особливості ремонту автоцистерн і напівпричепів

Новини компаній

Будь-яка техніка, це може бути невеликий автомобіль або величезна вантажівка, рано чи пізно виходять з ладу. І якщо СТО по ремонту авто навколо дуже багато, то компаній, які можуть відремонтувати автоцистерну чи напівпричіп значно менше.

При виборі компанії для ремонту автоцистерни дуже важливо звернутися до великих професіоналів своєї справи, адже неякісний ремонт може обійтись вам у великі витрати.

Компанія «Everlast» – виробник автоцистерн, який займається виготовленням, ремонтом і обслуговуванням автоцистерн різного призначення. Зі спектром послуг компанії і фото-напрацюваннями, які дають гарантію якісного виконання роботи, ви можете ознайомитися на сайті http://everlast.ua/ru/services/repair.

Автоцистерни призначені для перевезення специфічних вантажів в рідкому або газоподібному вигляді, які повинні транспортуватися закрито і бути захищені від впливу зовнішніх факторів. Для кожного вантажу існують різні види цистерн: цистерни для світлих нафтопродуктів, цистерни для темних нафтопродуктів, цистерни для зріджених газів, цистерни для харчових продуктів, цистерни для хімічних продуктів. Враховуючи призначення автоцистерн, вони можуть бути оснащені різноманітним додатковим обладнанням.

Основними причинами ремонту автоцистерни можна назвати її знос, а також негативний вплив продуктів перевезення, які часто є агресивним середовищем. Тому на багатьох підприємствах ремонтне обслуговування – обов’язкова періодична процедура. Своєчасний ремонт дозволяє власникам продовжити термін експлуатації і знизити витрати в майбутньому.

Компанія «Everlast» гарантує своїм замовникам високу якість проведення роботи, обґрунтовані ціни, які визначаються в залежності від обсягу робіт. Виготовлення, ремонт автоцистерн і їх технічне обслуговування виконується майстрами з великим досвідом і з застосуванням сучасного обладнання, що також гарантує безпеку.

Компанія надає такі послуги:

  • капітальний ремонт цистерни;
  • перефарбування автоцистерни;
  • відновлення опори цистерн;
  • ремонт опорного короба;
  • заміна балки осі;
  • заміна візка напівпричепа;
  • ремонт сідельної плити.

Ремонт автоцистерни – це дуже важливий захід. Для отримання хорошого результату тут потрібно прикласти немало зусиль. Тому варто довіряти ремонт вашої техніки тільки професіоналам своєї справи з великим досвідом. Досить важливим фактором є і авторитетність компанії.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...