Іменна дірка на дорозі проіснувала недовго — метод ЗОВу діє (ВИДЕО)

Дірка на дорозі імені директора департаменту комунального господарства та капітального будівництва проіснувала всього три дні. Визначну дорожню пам`ятку залатали.

см. статью "Пример для Кировограда"

Активісти руху ЗОВ обмалювали всі видатні ями на дорогах Дніпропетровська і присвоїли їм імена місцевих чиновників та нардепів-мажоритарників, що пройшли у Раду по нашим округам. І таки подіяло! Ще два дні тому тут, на Калиновському спуску була яма. І мала вона своє ім`я — “дірка Лисого”. А наразі ж ремонтники поховали її під свіжим асфальтом. Це принесло задоволення не тільки водіям, а найбільше — В`ячеславу Поєздніку. Він — один з тих, хто назвав вибоїну на честь дирктора департаменту комунгоспу Володимирав Лисого, і саме для того, щоб її не стало.

В’ячеслав Поєзднік — активіст руху ЗОВ: «Скорее всего потому, что он начальник коммунхоза, он руководит своими подчиненными, дал команду и его именную яму заделали быстрее всего.»

Володимир Лисий не єдиний, кого увіковічнили у ковбані. З ранку у неділю ями на дорогах у різних куточках міста отримали свої імена. Активісти працювали напередодні вночі з першої до п`ятої години. Для цього накупили 10 балонів з фарбами. Тепер вибоїни увіковічують імена місцевих можновладців, а також нардепів-мажоритарників Ступака та Безбаха.

В’ячеслав Поєзднік — активіст руху ЗОВ: «Писали именно те фамилии, от какого района победил этот депутат. Хотелось устроить некое «соцсоревнование» между депутатами и тем же мэром, кто быстрее залатает свою именную яму.»

Честь мати іменну яму поряд з іменами депутатів, розповідає активіст В`ячеслав Поєзднік, отримав прораб ремонтників.

В’ячеслав Поєзднік — активіст руху ЗОВ: «Есть такая организация — УПС, которая занимается ремонтом дорог. За 2 дня до нашей акции онни латали ямы на проспекте Воронцова и засыпали люк открытый просто асфальтом, и закатали. На утро люк провалился. Естественно, еще и прораба мы упомянули.»

Активісти ЗОВу впевнені, проблема ям не полягає у відсутності коштів чи прогалинах у системі реагування. За все неподобство, що є на наших дорогах, відповідають люди, що уособлюють нашу владу.

Максим Кугришев — активіст руху ЗОВ: «Я считаю, причина в халатном отношении к должностным обязанностям. Опять же вопрос к властям — некачественный асфальт и все такое.»

Все-таки не радує чиновників перспектива бути тезками дірок у асфальті. Латання дірки Лисого — результат акції, переконаний В`ячеслав Поєзднік.

 В’ячеслав Поєзднік — активіст руху ЗОВ: «ЕЕ не латали в течение 2-х лет. Видимо, акция подействовала. Я очень рад, не зря покупали краску.»

Таким чином, Володимир Лисий переміг у так званих змаганнях на скорість ліквідації своєї ями. Тепер активісти, що нарекли вибоїни, чекають і сподіваються, що решта іменних дірок перестане існувати.

Жаль у нас в Кировограде нет таких активистов. Может меньше было бы подобных курьезов...1a657d5c2930f2b2ba67a50dd2e12ca5

 

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Оцініть першим
(0 оцінок)
Поки ще ніхто не оцінював
Ніхто ще не рекомендував
Авторизуйтесь ,
щоб оцінити і порекомендувати

Коментарі