• Головна
  • У Кропивницькому продовжують шукати інвесторів для так званого «колізею»
інвестиції
13:42, 15 серпня 2020 р.
1
Надійне джерело

У Кропивницькому продовжують шукати інвесторів для так званого «колізею»

інвестиції
У Кропивницькому продовжують шукати інвесторів для так званого «колізею»

Про подальшу долю об’єкта незавершеного будівництва, розташованого у місті Кропивницькому по вулиці Шульгіних, 38 повідомив голова Кіровоградської обласної ради Олександр Чорноіваненко, пише 0522.

За його словами, ідеться про школу на 1176 учнівських місць із загальношкільними приміщеннями (ІІ черга).

Будівництво цього об’єкта розпочато ще в дев’яностих роках, а у 2001 році прийнято рішення щодо його приватизації. У результаті – об’єкт незавершеного будівництва придбала юридична особа, яка протягом багатьох років не виконувала інвестиційні умови. Тому об’єкт передано на баланс КП «Регіональний центр розвитку послуг».

У 2017 році депутати обласної ради ухвалили рішення, яким надали дозвіл для продажу об’єкта незавершеного будівництва на аукціоні. Об’єкт і земельну ділянку, на якій він розташований, продали за ціну, визначену на підставі незалежної оцінки. Депутати внесли зміни до раніше прийнятого рішення. Зазначене майно має продаватися на різних торгах. Тобто, об’єкт незавершеного будівництва, як об’єкт малої приватизації - через електронний аукціон, а земельна ділянка - на земельних торгах, визначених Земельним кодексом України.

«На сьогоднішній день жоден із інвесторів не зацікавився даним об’єктом і якщо до кінця торгів покупців не знайдеться, питання подальшої долі об’єкта незавершеного будівництва буде вирішуватися на сесії Кіровоградської обласної ради», - наголосив Олександр Чорноіваненко.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Кропивницький #обласна рада #інвестиції
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити

Коментарі

Показувати новий коментар:
внизу вгорі
Грек
15 серпня 2020 р., 21:46
А чё райкович не хочет бабки украденные у города инвестировать, а ищет лохов???
Оголошення
live comments feed...