Гарячому водопостачанню в Кіровограді бути!

Комунальне підприємство «Теплоенергетик» продовжує втілювати в життя важливі і необхідні кіровоградцям ініціативи. Зараз мова іде про постачання гарячої води юридичним споживачам.

В рамках пілотного проекту по гарячому водопостачанню, робочою групою на чолі з генеральним директором Сергієм Кравченком, було проведено ряд підготовчих заходів і визначено об’єкт, на якому за кошти КП «Теплоенергетик» буде вже в цьому році відновлено подачу гарячої води. Мова іде про «Поліклінічне відділення комунальний заклад «Центральна міська лікарня міста Кіровограда», вул. Кропивницького, 22. Роботи знаходяться на завершальному етапі. Підрядна фірма готується до монтажу необхідного обладнання і вже в березні 2013 року, «Поліклінічне відділення комунальний заклад «Центральна міська лікарня міста Кіровограда» зможе бути забезпечена гарячою водою, ціна якої в обрахунку за 1 Гкал. буде значно нижча за таку ж кількість води підігрітої з допомогою електричних бойлерів. Варто зазначити, що ми готові забезпечувати медичний заклад тими об’ємами води, яка необхідна для повноцінного функціонування радонових ванн та іншого медичного обладнання. Температура носія планується на рівні 60-65 градусів за Цельсієм. Надалі, КП «Теплоенергетик», планує, за сприяння міської і обласної влади, відновити гаряче водопостачання і іншим бюджетним та державним установам. Це питання узгоджується і залежить від фінансування робіт на відновлення, які мають бути закладені, відповідно, в бюджет міста Кіровограда та області.

Про час і місце проведення заходів присвячених відновленню гарячого водопостачання в «Поліклінічному відділенні комунального закладу «Центральна міська лікарня міста Кіровограда», буде повідомлено заздалегідь. Адже це залежить від закінчення всіх необхідних відновлювально-збиральних робіт.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Оцініть першим
(0 оцінок)
Поки ще ніхто не оцінював
Ніхто ще не рекомендував
Авторизуйтесь ,
щоб оцінити і порекомендувати

Коментарі