Податкова Кіровоградщини активно розвиває електронні сервіси

Одним з головних пріоритетів роботи податкової служби у 2013 році є масштабна „електронізація” роботи, запровадження нових сервісів, які дозволяють податківцям дистанційно обслуговувати платників, що значно спрощує та прискорює документообіг.

З травня 2012 року при державній податковій службі у Кіровоградській області працює Акредитований центр сертифікації ключів (особистих електронних підписів). Як правило, електронні ключі, отримані в таких центрах використовувались для подання звітності до податкової служби в електронному вигляді. Але у 2013 році електронні сервіси податкової вдосконалились. Так, з 1 січня, з початком кампанії декларування-2013, електронні ключі почали використовуватись для подання декларацій про майновий стан і доходи громадян в електронному вигляді. З 6 січня 2013 року з’явилась можливість використовувати електронні ключі для митних операцій.

У Кіровоградській області лише за перші два місяці поточного року отримано більше 2,6 тис. електронних ключів.

Безкоштовно отримати електронний ключ цифрового підпису можна у відділеннях Центру сертифікації ключів, які працюють при ДПС у Кіровоградській області  (за адресою: м. Кіровоград, вул. Велика Перспективна, 55, каб. 811) та в Олександрійській ОДПІ Кіровоградської області ДПС (за адресою м. Олександрія, вул. Пролетарська, 17 каб.307).

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Оцініть першим
(0 оцінок)
Поки ще ніхто не оцінював
Ніхто ще не рекомендував
Авторизуйтесь ,
щоб оцінити і порекомендувати

Коментарі