Відбулася координаційна нарада керівників правоохоронних органів регіону

В прокуратурі області відбулася координаційна нарада керівників правоохоронних органів регіону, на якій обговорено питання протидії злочинності та корупції у 2012 році та заходів спрямованих на підвищення ефективності боротьби зі злочинністю у поточному році.
 
У  роботі наради взяли участь перший заступник голови Кіровоградської ОДА Віктор Серпокрилов, керівники обласних управлінь МВС, СБУ,  Державної податкової та пенітенціарної служби України в області, митниці, представники судової гілки влади, а також заступники керівників правоохоронних органів та начальники окремих підрозділів по відомствах, прокурори районного рівня та начальники міськрайорганів внутрішніх справ області.
Як зазначив виконуючий обов’язки прокурора Кіровоградської області Сергій Жолонко, відкриваючи нараду, на сьогодні криміногенна ситуація є одним із негативних чинників, який серйозно впливає на ефективність діяльності органів влади, підриває авторитет та довіру людей до правоохоронних органів. Тому координаційну роботу правоохоронців Кіровоградщини у боротьбі зі злочинністю та корупцією необхідно підняти на якісно новий рівень. Сергій Жолонко підкреслив, що у роботі правоохоронних органів регіону по протидії злочинності достатньо позитиву, але сьогодні ми повинні говорити про проблемні питання, про можливі шляхи підвищення ефективності цієї роботи, та той негатив який цьому заважає.
Так, при зниженні загальної кількості вчинених злочинів викликає нарікання стан роботи з попередження злочинності. Через незадовільну профілактичну роботу районних органів внутрішніх справ, органів виконавчої влади та підрозділів державної пенітенціарної системи минулого року відбулося зростання рецидивної злочинності. Вимагає посилення профілактика злочинності в молодіжному середовищі. Послаблено роботу щодо попередження насильства в сім’ях.  Не забезпечується своєчасне виявлення та взяття на облік підлітків-правопорушників, неблагополучних родин, дорослих, які втягують дітей у протиправну діяльність та п’янство. Актуальним залишається і питання забезпечення ефективної протидії наркоманії та нелегальному розповсюдженню наркотичних засобів і речовин.
За результатами наради прийнято постанову про вжиття додаткових конкретних заходів, спрямованих на боротьбу із злочинністю та корупцією в області.
                                                                                                  
Прес-служба прокуратури області

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Оцініть першим
(0 оцінок)
Поки ще ніхто не оцінював
Ніхто ще не рекомендував
Авторизуйтесь ,
щоб оцінити і порекомендувати

Коментарі