Кіровоградці, щоб уникнути черг, поспішіть переобладнати касові апарати

ДПС у Кіровоградській області нагадує, що з 1 січня 2013 року для суб’єктів господарювання стало обов’язковим подання звітності про використання реєстраторів розрахункових операцій до органів державної податкової служби в електронному вигляді.

На Кіровоградщині зареєстровано більше 4,5 тисяч реєстраторів розрахункових операцій, які підлягають доопрацюванню для формування контрольної касової стрічки в електронному вигляді.

Щоб виконати вимоги законодавства, необхідно модернізувати наявні касові апарати шляхом приєднання до них відповідних модемів для передачі звітної інформації або ж придбати нові для формування контрольної касової стрічки в електронному вигляді. З 1 липня 2013 року за неподання такої звітності виникає відповідальність у вигляді фінансових санкцій.

Державна податкова служба у Кіровоградській області звертається до користувачів касових апаратів із проханням не зволікати з переобладнанням своїх касових апаратів, для того, щоб уникнути черг до центів сервісного обслуговування касової техніки.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Оцініть першим
(0 оцінок)
Поки ще ніхто не оцінював
Ніхто ще не рекомендував
Авторизуйтесь ,
щоб оцінити і порекомендувати

Коментарі