Стали відомі переможці номінації "Кращий благоустрій" у Кропивницькому

Визначено переможців міського оглядового конкурсу у номінації "кращий благоустрій".

Про це повідомляє пресслужба Кропивницької міської ради, пише 0522.

Номінація розділяла переможців серед багатоквартирних та окремо приватних будинків. За підсумками конкурсу у номінації “Кращий благоустрій багатоквартирних будинків” переможцями визнано:

І місце: будинок за адресою: вул. Юрія Олефіренка, 10 - будинок перебуває на балансі ОСББ «Травень» (голова правління Олександр Плетньов)

ІІ місце: будинок за адресою: вул. Космонавта Попова, 9, корп.2 - будинок перебуває на балансі КП «ЖЕО № 4» МРМК» (начальник Людмила Запорожець)

ІІІ місце:  Будинок за адресою: вул. Вокзальна, 64-а - будинок перебуває на балансі  ОСББ  «Електрон» (голова правління Сергій Пихтін)

А заохочувальні премії отримали мешканці будинків за адресами:

 • будинок за адресою: просп. Перемоги, 12, корп. 1  - будинок перебуває на балансі КП «ЖЕО № 1» МРМК» (начальник Світлана Ковальова)
 • будинок за адресою: вул. Куроп'ятникова, 29 - будинок перебуває  на балансі  КП «ЖЕО № 2» МРМК» (начальник Любов Марченко)
 • будинок за адресою: вул. Євгена Тельнова, 8, корп. 1 - будинок перебуває на балансі КП «ЖЕО № 3»  МРМК» (начальник Олександр Довгаль)
 • будинок за адресою: вул. Генерала Жадова, 24, корп.1 - будинок перебуває на балансі КП «ЖЕО № 4» МРМК» (начальник Людмила Запорожець)
 • будинок за адресою: вул. Космонавта Попова, 22, корп. 2 - будинок перебуває на балансі  ОСББ «Ізумрудний» (голова правління Лідія Жабчик)
 • будинок за адресою: вул. Євгена Маланюка, 22 - будинок перебуває  на балансі ОСББ «МАЛАНЮКА 22» (голова правління Наталія Погоріла)
 • будинок за адресою: вул. Генерала Жадова, 21, корп. 2 - будинок перебуває на балансі ОСББ «Переможець 21» (голова правління Тетяна Джулай)
 • будинок за адресою: вул. Волкова, 30 - будинок перебуває на балансі  ОСББ «Рідний  дім  30» (голова правління Лариса Дуднікова)
 • будинок за адресою: вул. Соборна, 11 - будинок перебуває на балансі  ОСББ «СОБОРНИЙ» (голова правління Наталія Чермак)
 • будинок за адресою: просп. Університетський, 27, 29 - будинок перебуває на балансі  ОСББ «Тандем 27-29» (голова правління Василь Стецюк)

Названі і імена переможців у номінації “Кращий благоустрій будинків приватного сектора”.

На території Подільського району кращим визнано домоволодіння по вулиці Вознесенській, 45/34 (господар Павлина Петюренко). Будинки по вулиці Приміська, 23 (господар Руслан Федосєєв) та вулиці Чорноморська, 2-а (господар Ольга Таран) посіли відповідно друге і третє місце.

Заохочення отримають також будинки за адресами:

 • будинок за адресою: вул. Архітектора Паученка, 106 (господар  Наталія Жосан)
 • будинок за адресою: вул. Архітектора Паученка, 120/31 (господар Раїса Тулянцева)
 • будинок за адресою: вул. Архітектора Паученка, 121 (господар Оксана Уткіна)
 • будинок за адресою: вул. Байкальська, 17/15 (господар Ніна Кулинич)
 • будинок за адресою: вул. Верхня Прирічна, 23 (господар Анастасія Ключевська)
 • будинок за адресою: тупик Кар'єрний, 14 (господар  Надія Яровенко)
 • будинок за адресою: вул. Матросова, 7 (господар Світлана Стороженко)
 • будинок за адресою: пров. Семенівський, 42 (господар Олександр Афанасьєв)
 • будинок за адресою: вул. Середня П'ятихатська, 18 (господар Ольга Гончаренко)
 • будинок за адресою: пров. Хортицький, 8-а (господар Любов Шостак ).

На території Фортечного району перемога встановлена за будинком по вулиці Романа Майстерюка, 22 власником якого є господар Тетяна Грузін. Друге місце  за будинком по вулиці Аксьонкіної, 12 (власник  Марія Абрамович), третє – за будинком  по провулку Саксаганський, 38-а (господар Оксана Фоменко).

Заохочувальну нагороду на території Фортечного району  отримають будинки за адресами:

 • будинок за адресою: вул. Андріївська, 73/19  (господар Тетяна Степаненко)
 • будинок за адресою: вул. Глинки, 30  (господар Олена Урсулова)
 • будинок за адресою: вул. Затишна, 31 (господар Віталій Гончаров)
 • будинок за адресою: пров. Знам'янський, 8 (господар Тамара Врадій)
 • будинок за адресою: вул. Лелеківська, 31 (господар Микола Вербовий)
 • будинок за адресою: вул. Лесі Українки, 2 (господар Людмила Чабаник)
 • будинок за адресою: вул. Некрасова, 8  (господар Сергій Підхлібний)
 • будинок за адресою: пров. Озерний, 17  (господар Оксана Тертична)
 • будинок за адресою: пров. Травневий, 9  (господар Ольга Омесь)
 • будинок за адресою: пров. Травневий, 14  (господар Олег Пойда)

Переможці у номінації “Кращий благоустрій багатоквартирних будинків” отримають грошову винагороду:

- за І місце — 10 000 гривень;

- за ІІ — 7000 гривень;

- за ІІІ — 3000 гривень.

- Заохочуюча грошова винагорода у цій номінації - 1000 гривень.

Переможці у номінації “Кращий благоустрій будинків приватного сектора” по території Подільського та Фортечного районів отримають грошову винагороду:

- за І місце — 4 000 гривень;

- за ІІ — 3000 гривень;

- за ІІІ — 2000 гривень.

- Заохочуюча грошова винагорода у цій номінації  600 гривень.

Заслужені нагороди будуть вручені лауреатам конкурсу в урочистій обстановці під час відзначення Дня міста.

Кропивницький Культура Благоустрій
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Коментарі

Суспільство
На 70% область готова до цьогорічного опалювального сезону. Про це повідомляє пресслужба Кіровоградської обласної ради, пише 0522. За наданою інформацією, станом на 14 серпня 2020 року в області забезпечено виконання таких заходів : 1. У тепловому господарстві: - підготовлено 290 котелень із запланованих 397, або 73,1%; - підготовлено 246,5 км теплових мереж із запланованих 324,6 км, або 75,9%; - замінено 3,0 км теплових мереж із запланованих 3,6 км, або 8...
Суспільство
Правоохоронці навчаються за системою «Custody Records» у підрозділах поліції області. Про це повідомляє пресслужба ГУНП у Кіровоградській області, пише 0522. Уроки проводить старший інспектор з особливих доручень відділу уповноважених з контролю за дотриманням прав людини в поліцейській діяльності УДПЛ НПУ Микола Сульжук. За вересень знання про цілі, завдання та функції системи «Custody Records» усе це отримали представники секторів реагування патрульної п...
Вибори
В обласному центрі на стадіоні «Зірка» відбувся з’їзд-конференція місцевої партії «Перспектива міста», під час якої її лідер Артем Стрижаков виступив перед присутніми з відвертою промовою, назвавши дві причини, з яких він вирішив балотуватися на посаду міського голови Кропивницького. Про це повідомляє сайт 0522. Так, під час свого виступу Артем Стрижаков звернув увагу на найбільш актуальні проблеми міста. Для вирішення багатьох проблемних і гострих питань...
Суспільство
Перевірка рятівками виборчих дільниць  триває. Про це повідомляє пресслужба ДСНС у Кіровоградській області, пише 0522. Рятувальники ДСНС у Кіровоградській області продовжують проводити перевірки об’єктів, де будуть розміщені виборчі дільниці. Головну увагу при перевірці зосереджують на: - стан евакуаційних шляхів та їх відповідність вимогам правил пожежної безпеки; - наявність первинних засобів пожежогасіння у нормативній кількості та дані про проведення ї...
Суспільство
Проєкт «Сусідська варта» став приводом зустрічі поліцейських та жителів обласного центру. Про це повідомляє пресслужба ДСНС у Кіровоградській області, пише 0522. В рамках даного прєкту заступник начальника відділу превенції Кропивницького відділу Олег Петров, дільничний офіцер Максим Жеребцов та дільничний офіцер поліції, який задіяний до роботи мобільної групи реагування на факти вчинення домашнього насильства, Віталій Михайлевський зустрілися з представн...
Кримінал
За добу до ГУНП у Кіровоградській області надійшло 3 повідомлення щодо порушень виборчого законодавства.  Про це повідомляє пресслужба ГУНП у Кіровоградській області, пише 0522. Усього за добу по Україні зафіксовано 177 порушень, найбільше у Київській області – 101. Також 20 повідомлень – у Чернівецькій, 7 – у Донецькій, по 6 – у Закарпатській та Рівненській, по 5 – у Вінницькій, Одеській та Черкаській, по 3 – у Волинській, Дніпропетровській та Луганській,...
Суспільство
За тижнь рятівники ДСНС України врятували 48 людей та ліквідували 4110 пожеж. Про це повідомляє пресслжба ДСНС у Кіровоградській області, пише 0522. Протягом тижня, у період 21 по 27 вересня, підрозділи Державної служби України з надзвичайних ситуацій виїхали для проведення заходів із запобігання надзвичайним ситуаціям, оперативного реагування на події з метою ліквідування їх наслідків, та гасіння пожеж. Було зареєстровано 4653 надзвичайні події. Кожна На...
Культура
«Хутір Надія», у якості Батьківщини корифеїв, приймає гостей фестивалю «Вересневі самоцвіти». Про це повідомляє пресслжуба Кіровоградської обласної ради, пише 0522. Святкування на території відбувалося з дотриманням усіх карантинних вимог. Гості фестивалю переглянули концертну програму творчих колективів Олександрійського фахового коледжу культури і мистецтв та виставу Івано-Франківського національного академічного драматичного театру Івана Франка «На захі...
Суспільство
МОЗ у Кіровоградській області доводить до відома стосовно ситуації захворювань на COVID-19. Про це повідомляє пресслужба Кіровоградської обласної ради, пише 0522. Всього: 1077 позитивних результатів; проведено тестувань - 45990; одужали - 845; летальних випадків - 56. За минулу добу: 3 позитивних результатів; проведено тестувань - 88; одужали - 1; летальних випадків - 0.