Обласний семінар євроклубів Кіровоградщини «Ярмарок проектів»

14 березня 2013 року в Кіровоградському обласному центрі дитячої та юнацької творчості відбулась творча зустріч керівників та лідерів євроклубів «Ярмарок проектів», організований Радою євроклубів Кіровоградщини Кіровоградського обласного ЦДЮТ за сприяння департаменту освіти і науки, молоді та спорту Кіровоградської облдержадміністрації, Кіровоградського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти імені Василя Сухомлинського, Кіровоградського Центру європейської інформації, управління освіти Кіровоградської міської ради, Представництва ЄС в Україні.


«Метою семінару ми визначаємо  актуальність обміну досвідом та планування майбутньої успішної співпраці євроклубів Кіровоградської області та України» - відзначила Е.Лещенко -начальник департаменту освіти і науки, молоді та спорту Кіровоградської облдержадміністрації.

Перед присутніми також виступили: Директор Кіровоградського обласного ЦДЮТ – Г.Суркова ; голова Ради євроклубів Кіровоградщини – О.Арутюнян , начальник відділу дошкільної, загальної середньої та позашкільної освіти, інтернатних закладів та соціального захисту неповнолітніх департаменту освіти і науки, молоді та спорту Кіровоградської облдержадміністрації – Л.Шатна ; завідувач науково-методичною лабораторією виховної роботи і формування культури здоров’я  КОІППО імені Василя Сухомлинського – Ю.Міцай; головний спеціаліст Управління освіти Кіровоградської міської ради – О.Журавльова ; керівник Кіровоградського Центру європейської інформації – Т.Федорова; голова ГО «Молодіжне громадське об’єднання «Центр» - КирилМельник; Радник з питань преси та інформації Представництва ЄС в Україні – Вікторія Давидова.


Ярмарок відбувся у форматі конкурсної програми, під час якої  євроклуби області презентували свою  проектну  діяльність. Наприкінці  роботи семінару були визначені та нагородженні  найкращі проекти, а їх було чимало. Окрім того були розроблені плани на майбутню роботу Ради євроклубів Кіровоградщини.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Оцініть першим
(0 оцінок)
Поки ще ніхто не оцінював
Ніхто ще не рекомендував
Авторизуйтесь ,
щоб оцінити і порекомендувати

Коментарі