• Головна
  • Конференція у Кропивницькому: "Співпраця задля розвитку якісної освіти"
13:21, 21 вересня 2020 р.
Надійне джерело

Конференція у Кропивницькому: "Співпраця задля розвитку якісної освіти"

Конференція у Кропивницькому: "Співпраця задля розвитку якісної освіти"

Що таке навчальний рік в умовах 2020-2021 року?

Дане питання стало приводом організації Державною службою якості освіти Україниспеціальної (не)конференції mini-EdCampКропивницький, на яку запросила всіх, кому небайдужі проблеми освіти. Темою (не)конференції  стала «Якість освіти. Цілі сталого розвитку».

Подія відбулася 15 вересня на базі Кіровоградського обласного центру дитячої та юнацької творчості. Впродовж майже 8 годин спікери розповідали, надавали консультації та відповідали на запитання учасників. Відкрила форум заступниця голови Державної служби якості освіти України Алла Бондар, яка підкреслила, що Служба відкрита до співпраці з засновниками й керівниками закладів освіти, педагогами, батьками та учнями задля забезпечення реалізації четвертої цілі сталого розвитку — якісна освіта.

До участі було запрошено 17 спікерів, серед них - Юрій Вергун, директор департаменту інституційного аудиту Державної служби якості освіти України, який розповів про формування внутрішньої системи забезпечення якості освіти у закладах освіти, про використання результатів самооцінювання для розвитку закладу освіти.

Іван Юрійчук, директор департаменту акредитації та моніторингу Державної служби якості освіти України детально розповів про сертифікацію педагогічних працівників, стандарти педагогічних працівників. Він запевнив всіх  зацікавлених учителів на тому, що ІІІ етап сертифікації відбудеться онлайн.

Крім управлінців доучасті долучилися такі практики: Катерина Спітковська, директорка гімназії № 107 м. Київ, яка виклала7 лайфхаків успішного проходження інституційного аудиту, Ганна Суркова, директорка обласного ДЮЦа про реалізацію цілей сталого розвитку через діяльності закладу позашкілля, про доброчесне академічне середовище розповіла Світлана Стельмах, учителька Херсонського ліцею, що ввійшла до ТОП 10 GlobalTeacherPrize 2018 р.

Цікавою для присутніх стала сесія за участю НаталіїСтиркуль (Дмитрівська ОТГ Кіровоградської області), яка поділилася досвідом про роль засновника у формуванні якісної освіти у громаді.Про роль фінансової автономії у забезпеченні якісної і доступної шкільної освіти розповіла голова ГО КОО ВГО "Асоціація сприяння самоорганізоції населення» Алла Волошина.

Не залишились байдужимиі науковці, дуже змістовно виступили доктор педагогічних наук Ольга Рассказоващодо недискрімінаційної освіти, викладачі ЦДПУ - кандидат педагогічних наук Інна Краснощок, доктор історичних наук Наталія Пасічник - окреслили питання якості освіти як предмету дискусій та доктор економічних наук, професор Олександр Левченко проректор КНТУ про економічне зростання та гідну оплату праці.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Кропивницький #Освіта
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
live comments feed...