Перші результати виконання завдань, визначених новими соціальними ініціативами, у питанні охоплення дітей дошкільною освітою

Під час апаратної наради, директор департаменту освіти і науки, молоді та спорту облдержадміністрації Ельза Лещенко розповіла про перші результати виконання завдань на рівні області, визначених Президентом України у нових соціальних ініціативах, стосовно охоплення дітей дошкільною освітою. Вона повідомила, що на рівні усіх районів за минулий тиждень проведено відповідні обговорення поставлених завдань, з тим аби підготувати конкретні плани дій із врахуванням особливостей певної території.

Вона конкретизувала і ті завдання, що визначило керівництво області минулої апаратної наради щодо порушеної теми. Зокрема, пріоритетні напрямки для дій керівникам територій стосуються 95-відсоткового охоплення дітей дошкільною освітою, створення навчально-виховних комплексів та ліквідації черг до дитячих садочків.

Озвучила директор департаменту освіти і науки, молоді та спорту облдержадміністрації і результати проведеного моніторингу дошкільних закладів, як це і доручав голова облдержадміністрації Андрій Ніколаєнко. Наразі 2 дитячих садочки у Новоукраїнському та Вільшанському районах перебувають на капітальному ремонті, іще 5 закладів потребують такого ремонту, у 16 населених пунктах області, де є дитячі садочки, немає дітей дошкільного віку і 14 садочків в області взагалі непридатні для цільового використання.

А щодо планів на цей рік, Ельза Лещенко розповіла, що має відновитися робота 3-х дитячих садочків, повинні відкритися 56 додаткових груп і буде створено 12 навчально-виховних комплексів.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Оцініть першим
(0 оцінок)
Поки ще ніхто не оцінював
Ніхто ще не рекомендував
Авторизуйтесь ,
щоб оцінити і порекомендувати

Коментарі