Завод «Червона Зірка» планують модернізувати та впроводити сучасне технологічне обладнання

Урядом поставлене завдання реанімувати сільськогосподарське машинобудування та збільшити потужності аграрного комплексу.

Про це сказав Прем'єр-міністр України Микола Азаров під час своєї прес-конференції для центральних, регіональних та іноземних ЗМІ.

«Україна - це велика аграрна країна з великими можливостями, тому поставлене завдання реанімувати власне сільськогосподарське машинобудування», - сказав Глава Уряду.

На виконання цієї програми, за його словами, в Україні заплановано спільне виробництво 400 одиниць зернозбиральних комбайнів, 1,5 тисячі тракторів та іншої складної техніки.

«Ми плануємо здійснити комплексну модернізацію виробництва та впровадження сучасних видів технологічного обладнання, зокрема на Херсонському машинобудівному заводі, заводі «Червона Зірка» у Кіровоградській області та інших», - сказав він.

Микола Азаров також повідомив, що зараз опрацьовано модельний ряд зернозбиральних комбайнів «Скіф» - завершено випробування та розпочато серійне виробництво перших моделей. Також досягнуто домовленості щодо спільного виробництва в Україні комбайнів, щорічний випуск яких може бути 1000 од. залежно від потреби.

Керівник Уряду додав, що у програмі активізації економіки закладено дуже багато проектів, пов'язаних з розвитком аграрного комплексу.

Зокрема, за його словами, планується побудувати та реконструювати 153 тваринницьких комплекси, що дозволить зменшити імпорт молочних та м'ясних продуктів, практично у кожній області збудувати овочесховища потужністю майже 1,5 млн. тонн зберігання. Крім того, планується збудувати 5 тепличних комплексів з обсягом виробництва приблизно 0,5 млрд. грн та збільшити потужності масложирових комбінатів, що дозволить довести експорт рослинної олії до 10 млрд. грн.

Департамент інформації та комунікацій з громадськістю Секретаріату КМУ

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Оцініть першим
(0 оцінок)
Поки ще ніхто не оцінював
Ніхто ще не рекомендував
Авторизуйтесь ,
щоб оцінити і порекомендувати

Коментарі