
18:25, 9 жовтня 2020 р.
Надійне джерело
Рятувальники-волейболісти

Міські рятувальники вибороли«золото» у змаганнях з волейболу.
Про це повідомляє пресслужба ДСНС у Кіровоградській області, пише 0522.

Сьогодні відбулись змагання з волейболу в рамках «Динаміади-2020». 6 команд приймали участь: представники силових структур Кіровоградщини, серед них – спортсмени-рятувальники Управління ДСНС у Кіровоградській області.
Сьогодні У ДСНС в області представили 10 спортсменів-рятувальників: Валіхновський Владислав (тренер команди), Чорноіваненко Олександр, Толкач Станіслав, Земба Дмитро, Забілястий Олександр, Турецький Ігор, Савчук Едуард, Наводничий Владислав, Трембич Олександр, Татарчук Микола. Представник команди – Олег Твердоступ.
Запекла боротьба за перше місце розгорнулась між рятувальниками і представниками ГУ Нацполіції у Кіровоградській області. Проте сьогодні абсолютну перемогу здобули наші спортсмени. Третє місце у спортсменів СБУ.
Щиро вітаємо наших колег та бажаємо, щоб тріумф нашої команди тривав завжди!
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
Житлові програми для військових, ветеранів та ВПО: які можливості доступні у 2026 році.
Новини компаній
13:00
16 червня
ТОП новини
Оголошення
07:50, 12 червня
10:14, 11 червня
1
21:26, 10 червня
13:40, 17 червня
9
00:26, 19 червня
92