Відновлювальні роботи не завершені: що робити постраждалим

Відновлювальні роботи не завершені: що робити постраждалим

Усі постраждалі від негоди у Кропивницькому будуть забезпечені тимчасовим житлом.

Про це повідомляє пресслужба Кропивницької міської ради, пише 0522.

Міська комісія з питань техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій провела засідання з приводу стихійного лиха та питання проживання постраждалих. 

Першим завданням на сьогодні, є забезпечення надійного патрулювання території та ліквідування наслідку трагедії. Усіх, хто цього потребує, місто забезпечить тимчасовим житлом, доки триватимуть відновлювальні роботи. Рятувальники, які обстежили стан приміщень попередили, що залишатися на ночівлю у багатьох з них небезпечно. Майже всі житлові будинки мають глиняні стелі. Без дахів вони набралися води і можуть у будь-який момент обвалитися.

Готель «Турист» готовий надати 40 номерів, де можуть розміститися близько 80 постраждалих. Усі видатки за проживання в готелі бере на себе міська влада. Транспорт для перевезення надасть КП «Електротранс».

Паралельно в місцях обривів зовнішнього освітлення працюють бригади фахівців КП «Міськсвітло»: освітлені території будуть суттєвою допомогою поліції під час патрулювання. У нічний час комісія рекомендує мешканцям міста бути надзвичайно обережними, адже обірвані дроти електропередач несуть небезпеку.

Кропивницький Екологія
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции

Комментарии