
18:56, 21 жовтня 2020 р.
Надійне джерело
Досягнення містян у всеукраїнських змаганнях

Скелелаз із Кропивницького - срібний призер чемпіонату України у багатоборстві.
Про це повідомляє пресслужба Кропивницької міської ради, пише 0522.
У період із 15 по 19 жовтня у Нікополі проходив чемпіонат України зі скелелазіння серед юніорів, молоді та юнаків за програмою болдеринг та у багатоборстві.
У змаганнях були представлені 187 спортсменів із 10 регіонів України:
1. Дніпропетровська,
2. Кіровоградська,
3. Донецька,
4. Харківська,
5. Одеська,
6. Вінницька,
7. Полтавська,
8 Луганська,
9. Чернівецька,
10. Київ.
Кіровоградську область представляли 5 юних спортсменів - вихованців комунального закладу «Комплексна дитячо-юнацька спортивна школа № 1» та ФСТ «Динамо».
Срібним призером в олімпійському виді програми з багатоборства серед юніорів став кропивничанин Ярослав Ткач.
До вісімки найсильніших скелелазів – багатоборців України пробилися також Валерія Гончарук - 6 місце та Валерія Прошаченко 7 місце.
Тренували спортсменів до змагань Микола та Юрій Побережці.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
Житлові програми для військових, ветеранів та ВПО: які можливості доступні у 2026 році.
Новини компаній
13:00
16 червня
ТОП новини
Оголошення
07:50, 12 червня
10:14, 11 червня
1
21:26, 10 червня
13:40, 17 червня
9
00:26, 19 червня
92