Нова система безпеки для вашого авто

Нова система безпеки для вашого авто

Поліція охорони: сучасні технології на захисті вашого автотранспорту .

Про це повідомляє пресслужба ГУНП у Кіровоградській області, пише 0522.

Обладнання встановлюється у ваше авто, приймає сигнал із супутників, визначає поточні координати машини та передає їх по GPRS-каналу на пульт централізованого спостереження поліції охорони.


Тепер можна контролювати та координувати переміщення авто, а у випадку негараздів - знайти. Це означає, що машина буде в реальному часі відстежуватися на пульті централізованого спостереження поліції охорони.

Завдяки спеціальному обладнанню можливо відстежити місцезнаходження авто на всій території України з точністю до 10 метрів, а також перевірити історію маршрутів та довжину пройденого автомобілем шляху.
В автомобіль встановлюється комплект обладнання з вбудованими GPS- і GSM-антенами, а також активованою телефонною карткою оператора мобільного зв’язку. Розміри пристрою невеликі, тому дозволяють здійснювати його приховану установку.
Автовласник самостійно може здійснювати спостереження і контроль за своїм автомобілем, у якій би точці світу він не знаходився. Для цього потрібно лише знати пароль та мати доступ до Інтернету на персональному комп’ютері.
У ситуації, коли машина, не знята з охорони, почне рухатися, на пульт негайно надходить сигнал «Тривога». У цей момент оператор пульту бачить місцезнаходження та напрям, в якому рухається авто. Усі ці координати миттєво передають наряду групи реагування поліції охорони, який знаходиться найближче.
Також в автомобілі можна встановити кнопку «Термінового виклику поліції», яку водій може натиснути у критичній ситуації. На «тривогу» миттєво реагує наряд групи реагування поліції охорони, до складу якого входять поліцейські, забезпечені вогнепальною зброєю, спецзасобами та спеціальним автотранспортом.
Підрозділи поліції охорони діють у єдиній дислокації з підрозділами Національної поліції України. Це дає можливість групам реагувати не лише на повідомлення про спрацювання сигналізації з об’єктів, які перебувають під їх охороною, а й виїжджати на виклики, які надходять на спецлінію «102». Також вони взаємодіють з патрульною поліцією та іншими службами Національної поліції України. 
Кіровоградщина Поліція Права
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Оцініть першим
(0 оцінок)
Поки ще ніхто не оцінював
Ніхто ще не рекомендував
Авторизуйтесь ,
щоб оцінити і порекомендувати
Коментарі