Морські перевезення вантажів: що потрібно знати

Морські перевезення вантажів – зручний та економічно вигідний спосіб доставки великих партій товарів або вантажу, параметри якого перевищують гранично допустимі межі. 

Організація морських перевезень потребує знання правил транспортування і техніки безпеки вантажів, санітарних та законодавчих вимог на кордонах держав, куди доставляється вантаж. 

Саме тому підприємці, які ведуть торгівлю за межами країни, звертаються до підприємств, що спеціалізуються на міжнародних перевезеннях вантажів. Однією з таких агенцій є логістична компанія «Гуд Логістік», де можна замовити послугу перевезення вантажу морем https://goodlogistics.com.ua/service/morskie-perevozki/ .

«Гуд Логістік» надає послуги вже більше 6 років і за даний проміжок часу успішно зарекомендувала себе на міжнародній логістичній арені. Співробітники компанії – професіонали з багаторічним досвідом експедування вантажів по всьому світу – організують швидку і якісну доставку вантажу в будь-яке місто і пункт призначення.

Переваги морських вантажоперевезень

Морські перевезення мають наступні переваги:

  • Можливість перевезення негабаритних, важких і громіздких вантажів. Основною перевагою морських вантажних перевезень є здатність судноплавних компаній обробляти важкі або об'ємні вантажі. Це можуть бути великі автомобілі, обладнання, будівельні матеріали та інші товари.
  • Економічна вигода. Галузь морських перевезень пропонує вантажовідправникам конкурентні ставки, особливо на далекі відстані. Так, перевезення судном, у чотири-шість разів дешевше, ніж транспортування вантажу літаком. 
  • Ефективність. Морські вантажні компанії можуть перевезти товари у будь-якій кількості. Менші партії можна групувати разом з товарами інших відправників в один контейнер, і, таким чином, знизити витрати на транспортні послуги.

Недоліки морських вантажоперевезень

Морські перевезення також мають і недоліки:

  • Триваліший час перевезення. Транспортування морем повільніше за авіаперевезення. Окрім того, несприятливі погодні умови можуть дещо змістити терміни перевезення на декілька днів або навіть тижнів.
  • Неможливість доставити товар «від дверей до дверей». Для того, щоб перевезти товар на склад, слід залучити в порту прибуття інший вид транспорту або використати мультимодальні вантажоперевезення.
  • Відсутність інфраструктури. Певні країни не мають портів або терміналів і не можуть приймати великі контейнерні судна. Тому потрібно шукати інший маршрут з портами, оснащеними хабами для обробки контейнерних вантажів.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Оцініть першим
(0 оцінок)
Поки ще ніхто не оцінював
Ніхто ще не рекомендував
Авторизуйтесь ,
щоб оцінити і порекомендувати
Коментарі