Збитки від нелегального виготовлення пального оцінили в 8 млн. грн.

Збитки від нелегального виготовлення пального оцінили в 8 млн. грн.

На Кіровоградщині СБУ викрила схему нелегального збуту пального на суму понад 8 мільйонів гривень.

Про це повідомляє пресслужба СБУ, пише 0522.

Служба безпеки України зареєструвала факти незаконного продажу підакцизних товарів нафтопереробної галузі у промислових масштабах.

За попередніми даними слідства, представники одного з нафтопереробних підприємств у Кіровоградській області налагодили збут автомобільного пального без сплати акцизного податку. Для цього вони підпільно виготовляли бензин і дизельне паливо на виробничих потужностях заводу.

Вже готову продукцію "майстри" реалізовували під виглядом розчинників та інших компонентів, які не підлягають акцизному збору, через мережу підконтрольних автозаправних станцій не тільки у Кіровоградській, але і Київській, Чернівецькій, Вінницькій та Івано-Франківській областях.

За оцінками експертів, через схему фігурантів державний бюджет недоотримав понад 8 мільйонів гривень.

Під час слідчих дій правоохоронці виявили на території виробництва 540 тонн підпільно виготовлених нафтопродуктів на суму майже 13,5 мільйонів гривень, понад 2 мільйони гривень та 22 тисячі доларів США готівки, ймовірно одержанні незаконних шляхом. Також виявлено комп’ютерну техніку, печатки, документацію і чорнові записи із доказами протиправної діяльності.

Кіровоградщина Кримінал
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Коментарі