Як працюватимуть ринки в умовах карантину

Як працюватимуть ринки в умовах карантину

Ринки Кропивницького: робота в умовах «помаранчевої» зони.

Про це повідомляє пресслужба Кропивницької міської ради, пише 0522.

06 листопада, у міській раді відбулась нарада з питання дотримання керівниками ринків, торговельних підприємств та закладів ресторанного господарства протиепідемічних заходів та обмежень під час карантину.

- З 2-го листопада наше місто знаходиться у “помаранчевій” епідемічній зоні, до якої ми перейшли від “жовтої” всього за десять днів. Ми бачимо, що ситуація із захворюваністю на коронавірусну інфекцію щодня тільки погіршується, тому для нас існує великий ризик потрапити у “червону” епідемічну зону.

- зауважила Ніна Рахуба.

Ніна Рахуба пояснила, що в Україні у "помаранчевій" зоні епідемічної небезпеки запроваджено обмеження роботи для ресторанів і клубів до 22:00. А також наголосила, що власники кафе та ресторанів повинні жорстко слідкувати за тим, аби кількість відвідувачів закладів харчування не перевищувала 50% від посадочних місць та між ними зберігалась необхідна дистанція.

- Для всіх без виключення працівників та відвідувачів ринків, магазинів - масочний режим, дотримання соціальної дистанції. У торговельних закладах для продавців мають бути обладнані захисні екрани, - наголосив Іван Касьяненко. - Якщо хтось не бажає носити маску, орендар не виконує вимог адміністрації, розривайте з ним угоду!

- зазначив Іван Касьяненко

За інформацією Держпродспоживслужби, найбільше порушень протиепідемічних вимог зафіксовано в закладах ресторанного господарства. Станом на п‘ятницю на порушників складено 19 протоколів: 2 - ринки, по одному - аптека та учбовий заклад, готелі - 2, продовольчі магазини - 5, непродовольчі - 3, заклади громадського харчування - 5.

Кіровоградщина Захворювання
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Коментарі