Парламент працює на «відмінно»!

26-27 березня 2013р. на базі Кіровоградського обласного центру дитячої та юнацької творчості відбулася ІІ сесія ІХ скликання обласного парламенту дітей. Для участі в роботі парламенту прибули 51 депутат із його 18 осередків.
_ALX0925

Програма сесії була дуже насиченою. Молоді парламентарі мали змогу пройтися коридорами влади і під час екскурсії поспілкуватись з представниками обласної влади. Юні депутати побачили конференц-зал, де відбуваються засідання обласної ради в режимі он-лайн спілкування. Молоді парламентарі були захоплені можливостями даної технології та мали змогу поспілкуватися з головою Маловисківської районної ради Л.Жовтило у режимі реального часу. Будучи враженими від почутого та побаченого, депутати ОПД зібралися в залі засідань обласної ради для проведення пленарної частини. Тут відбулося відкриття сесії та пленарне засідання, на яке були запрошені: губернатор Кіровоградської області – А.Ніколаєнко та голова Кіровоградської обласної ради – М.Ковальчук. Про роботу парламенту у міжсесійний період депутатам доповідали голова обласного парламенту дітей А.Трушевич та координатор парламенту К.Хлєбнікова. Аналіз навчального модулю в процесі дистанційного навчання в обласній школі лідерів, яка діє при обласному парламенті дітей зробила директор Кіровоградського обласного ЦДЮТ Г.Суркова. Під час засідання молоді депутати звітували про виконання рішення минулої сесії та діяльність органів дитячого самоврядування в міжсесійний період. Парламентарі розповідали конкретні проблеми, з якими вони зіткнулися в своїй діяльності,та ділилися досвідом їх вирішення. В свою чергу і губернатор Кіровоградської області А.Ніколаєнко, і голова Кіровоградської обласної ради М.Ковальчук поділилися своїм досвідом роботи та вирішення проблем, зазначивши, що обласній владі важлива думка саме молодих парламентарів щодо ініціатив, які реалізуються на Кіровоградщині.

«Юні колеги» - саме так звернувся губернатор до парламентарів в своєму виступі, він поставив завдання депутатами внести заходи щодо повернення дітей з вулиць у спортивні секції та інші гуртки, які працюють у позашкільних закладах.
_ALX0914

Голова обласної ради М.Ковальчук запропонував районним, міським парламентам дітей долучитись до «Естафети пам’яті», присвяченій 70-й Річниці визволення України від німецько-фашистських загарбників та заходів з нагоди святкування 75-ї річниці з дня заснування Кіровоградської області, всі пропозиції були внесені до проекту рішення.

Одностайно Обласний парламент дітей висловлює подяку голові обласної ради Ковальчуку М.М. за допомогу та підтримку діяльності обласного органу дитячого самоврядування, надану можливість відчути себе справжніми депутатами та небайдужість до проблем дітей.

Другий день роботи депутати працювали у комісіях, планували роботу на міжсесійний період.

У ході запланованої роботи Обласний парламент дітей цієї сесії мав завдання – обрати керівний склад ОПД на найближчих 2 роки. Новим головою обласного парламенту дітей стала Віталіна Коваленко – представник Бобринецького РПД . Також були обрані голови комісій.

ІІ сесія ІХ скликання обласного парламенту дітей закінчилася, молоді депутати захоплені від вражень та позитивно налаштовані відбули по домівкам для міжсесійної роботи.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Оцініть першим
(0 оцінок)
Поки ще ніхто не оцінював
Ніхто ще не рекомендував
Авторизуйтесь ,
щоб оцінити і порекомендувати

Коментарі