Працівники Укрзалізниці "списали" пальне на 1 млн

Працівники Укрзалізниці "списали" пальне на 1 млн
Працівники локомотивного депо «Укрзалізниці» викрали пальне на мільйон гривень.

Про це повідомляє пресслужба ГУНП у Кіровоградській області, пише 0522.

Свою діяльність зловмисники приховували шляхом внесення хибних даних щодо обліку використання та списання пального. Поліцйеськими було викрито злочинну діяльність зловмисників.

Було встановлено не лише організатора та учасників злочинної групи, а й місця зберігання викраденого пального та методи приховування злочинної діяльності.
До складу групи входили шестеро осіб. Усі - працівники локомотивного депо регіональної філії «Укрзалізниці». Зловмисники зливали пальне з локомотивів, а потім, щоби приховати свою діяльність, вносили до офіційних документів фіктивні дані щодо обсягу використаного та списаного пального. 

Викрадене пальне зберігали на так званій «перевалочній базі», яка знаходилася в одному з цехів колишнього заводу. Реалізовували пальне місцевим мешканцям за ціною 17,5 гривень за один літр. В ході документування злочинної діяльності поліцейські зафіксували сім фактів збуту пального партіями від 3-х до 5-ти тонн. Внаслідок такої «підприємницької» діяльності АТ «Укрзалізниця» завдано збитків на суму понад мільйон гривень.

11 листопада, оперативники, слідчі разом з прокурорами та представниками офісу безпеки «Укрзалізниці» викрили учасників групи під час чергового збуту трьох тонн пального. Правоохоронці проводять санкціоновані обшуки за місцями проживання учасників злочинної групи, зберігання викраденого пального, а також в адмінприміщеннях локомотивного депо. 

Кропивницький Кримінал
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Коментарі