ОЛЕКСАНДР РАЦУЛ: «ДРУГИЙ ФЕСТИВАЛЬ СОЦІАЛЬНОЇ РЕКЛАМИ НА ЗАВЕРШАЛЬНОМУ ЕТАПІ»

ОЛЕКСАНДР РАЦУЛ: «ДРУГИЙ ФЕСТИВАЛЬ СОЦІАЛЬНОЇ РЕКЛАМИ НА ЗАВЕРШАЛЬНОМУ ЕТАПІ»

Завідувач кафедри соціальної роботи, соціальної педагогіки та психології ЦДПУ ім.В. Винниченка, професор Олександр Рацул розповів про завершення соціального фестивалю.

Нагадаємо, що організаторами фестивалю є: Центральноукраїнський державний педагогічний університет імені Володимира Винниченка, кафедра соціальної роботи, соціальної педагогіки та психології, факультету педагогіки та психології цього вишу, БО «Освітній фонд Олександра Рацула «Майбутнє за молоддю»», рекламна агенція «РІКМЕДІА» та Управління освіти міської ради міста Кропивницького.

Визначено дату оголошення переможців нашого фестивалю соціальної реклами "Майбутнє за молоддю".

Учнівська та студентська молодь мали змогу надати свої роботи та долучитися до проєкту. 3-й етап експертної оцінки фестивальних робіт вже завершено. 76 учасників фестивалю, це вражає. Відібрали 15 робіт…

Разом з головою журі фестивалю, в.о. ректора університету, професором Олегом Семенюком підведено підсумки і оголосимо імена переможців.

Завершальний, 4 етап проведення урочистостей та підведення підсумків 2-го міського фестивалю соціальної реклами «Майбутнє за молоддю» (презентація робіт, вручення сертифікатів та нагородження учасників) буде проведено 25-го листопада в онлай форматі.

- наголосив Олександ Рацул

Незабаром, ми запитаємо і у членів журі про їх враження, щодо робіт учасників фестивалю.

Кіровоградщина Освіта Фестиваль Молодь
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Коментарі