Термін сплати єдиного внеску за І квартал для підприємців-спрощенців – до 20 квітня

Завершується перший квартал 2013 року і, з огляду на це, головне управління Пенсійного фонду в області нагадує фізичним особам-підприємцям, які обрали спрощену систему оподаткування, що, у зв’язку зі зміною з 1 січня поточного року розміру мінімальної заробітної плати (вона складає 1147 гривень), змінився і мінімальний розмір єдиного соціального внеску, що сплачується ними до Пенсійного фонду України. З 1 січня він становить 398,01 гривні.

Нагадуємо також, що у вересні 2012 року Верховна Рада України внесла зміни до статей 9 та 25 Закону «Про збір та облік єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування», якими скориговано терміни сплати єдиного соціального внеску різними категоріями платників. Відповідно до цих змін, фізичні особи-підприємці, що працюють за спрощеною системою оподаткування, сплачують єдиний внесок щоквартально у термін до 20 числа, наступного за звітним кварталом місяця.

Тобто, єдиний внесок за І квартал 2013 року підприємці мають сплатити до 20 квітня. За порушення термінів сплати передбачена фінансова відповідальність.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Оцініть першим
(0 оцінок)
Поки ще ніхто не оцінював
Ніхто ще не рекомендував
Авторизуйтесь ,
щоб оцінити і порекомендувати

Коментарі