• Головна
  • Інтерв'ю із переможцем фестивалю соціальної реклами «Майбутнє за молоддю»
21:23, 2 грудня 2020 р.
Надійне джерело

Інтерв'ю із переможцем фестивалю соціальної реклами «Майбутнє за молоддю»

Інтерв'ю із переможцем фестивалю соціальної реклами «Майбутнє за молоддю»

Після закриття «Другого міського фестивалю соціальної реклами «Майбутнє за молоддю»» завідувач кафедри соціальної роботи, соціальної педагогіки та психології ЦДПУ ім. В. Винниченка, професор Олександр Рацул підвів підсумки даного дійства:

По-перше, хотів би подякувати кожному і кожній за те, що даний захід відбувся у такий складний для усіх нас час. У період, коли ми усі змушені обмежуватись у діях і бажання було проведено захід у онлайн форматі без ризику для здоров’я. Стало справжнім сюрпризом така велика кількість учасників, що ніяк не відобразилось на якості самих робіт. 

Окремо ми поспілкувались із переможцем соціального фестивалю Коцарем Денисом:

Це Ваш перший досвід участі у подібному проєкті?

Мені сподобалось, що в нашому невеличкому місті з’явився такий фестиваль, який мотивує до мистецтва, адже він дає можливість безпосередньо створити щось самому та донести свою думку суспільству. Було б чудово, якби даний фестиваль розвивався і надалі, адже саме завдяки ньому зародився простір для розвитку творчого потенціалу молоді.

Чому була обрана саме тематика самогубства як проблема молодого покоління?

Мене на це надихнув серіал «Перші ластівки», який відкрив для мене питання самогубства у новому світлі. Закцентувати увагу на тому, що дана проблема актуальна не тільки для України, але і світу в цілому – ось що було головним завданням при втіленні даної ідеї. Хотів би подякувати тим, без кого дана робота не була б можливою: Олександр Котляр, Олександра Лукяненко, Аліна Лисак та Марія Буря.

Після здобуття перемоги у соціальному фестивалі як зміниться Ваш творчий шлях?

Вкотре піймав себе на думці, що говорити про проблеми молоді необхідно, а такий інструмент, як соціальна реклама, дає змогу гучніше заявити про дану проблему.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Кіровоградщина #Фестиваль
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...