Фінальна гра КВН «Робота для Федота»

30 березня  у Кіровоградському  обласному ЦДЮТ відбулося свято гумору та гарного настрою – фінальна гра обласного чемпіонату шкільних команд КВН сезону 2012-2013 навчального  року « Робота для Федота».

Офіційними організаторами чемпіонату стали департамент освіти і науки,молоді та спорту облдержадміністрації та Кіровоградський обласний ЦДЮТ. А за роботою команд на сцені спостерігало компетентне   журі до складу якого увійшли представники різних державних організацій та громадських об’єднань.
_ALX1392

Вже вісім років поспіль  очолює журі представниця  обласного інституту післядипломної педагогічної освіти ім. В.Сухомлинського завідувач науково-методичної лабораторії виховної роботи і формування культури здоров’я - Міцай Юлія Віталівна, а допомагали їй у роботі головний бібліотекар сектору соціокультурної діяльності обласної бібліотеки ім.О. Бойченка - Рєзнік Тетяна  та начальник відділу дошкільної загальної середньої позашкільної освіти та виховної роботи департаменту освіти і науки,  молоді та спорту обласної державної адміністрації Шатна Лідія Францівна. На фінальній грі до членів журі приєдналися справжні прихильники КВНівського руху Жарова Ірина – директор інформаційно-ресурсного центру облдержадміністрації, Рихлицький Олександр – представник молодіжної організації «Молоді регіони» та Стратова Людмила -  представниця першого глянцевого журналу у м. Кіровограді «Ланруж».

_ALX1358

Цьогорічний фінал обласного КВНу довів, що грають у цю гру кмітливі, творчі та креативні представники дитячих та молодіжних колективів. Однією з лідерів обласного КВНівського руху є  команда Кіровоградського  обласного  центру дитячої та юнацької творчості - «Жертви експериментів», керівники Н.Долгополова та В.Кондрашов. Команда є багаторазовим переможцем міських та обласних етапів чемпіонатів шкільних команд КВН 2004-2013 років. Стала  переможцем Регіонального етапу КВН ДАЇ у м. Миколаїв  у 2008р. та у м.Одеса у 2009році та двічі у 2009 та 2010 роках, одержувала перемогу у Всеукраїнськом уетапі у МОТ «Артек». У 2012 році вийшла  у переможці Регіонального телевізійного Всеукраїнського етапу профорієнтаційного проекту «ПОУМУ» у м.Полтава та Всеукраїнського етапу у м.Київ.

Постійним учасником обласних чемпіонатів шкільних команд КВН є команда Центру дитячої та юнацької творчості Петрівської районної адміністрації «Хутор», керівник С.Чорнопольський. Ця команда також є багаторазовимпереможцемрайонних та обласнихетапівчемпіонатів  шкільних команд КВН 2004-2013н.р. Стала Лауреатом Всеукраїнського фестивалю «Жарт-птиця» у 2005 та 2011роках у ЗатоціОдеськоїобласті.

 У цьому році,  пройшовши два тури чемпіонату, у фіналі виступала команда Навчально-виховного об’єднання «Загальноосвітній навчальний заклад І-ІІІ ступенів №1- ДЮЦ  «Перлинка» Кіровоградської міської ради - «Коні Пржевальського», керівник  О. Юхименко. Створена команда у 2009 році. Команда неодноразово ставала переможцем міських  етапів чемпіонатів  КВН 2009-2011років, Подільської ліги КВН «Юніор» у м.Хмельницький, літнього Кубку КВН та молодіжної ліги КВН м.Кривий Ріг, та дипломантом  Всеукрїнського чемпіонату «Жарт-птиця» у 2012році у Затоці Одеської області.

Цьогорічна фінальна гра була особливо напруженою. У переможці вийшла команда Петрівської районної адміністрації «Хутор» -19,9 балів. Членам журі таке рішення далося нелегко тому, що розрив між лідером  і  другим  місцем, яке поділили команди Кіровоградського обласного  ЦДЮТ - «Жертви експериментів»- 19,8 балів, та Навчально-виховного об’єднання «Загальноосвітній навчальний заклад І-ІІІ ступенів №1- ДЮЦ  «Перлинка» Кіровоградської міської ради - «Коні Пржевальського»19,8 балів, становив всього 0,01 бала.

Оргкомітет обласного етапу чемпіонату шкільних команд КВН у цьому році приготував для всіх учасників фіналу дипломи та вартісні подарунки – аудіо системи. Не залишились осторонь і представники громадських організацій – команда «Хутор» отримала фінансову підтримку на розвиток КВНівського  руху у своєму регіоні,  та кожній команді  запропоновано СЕРТИФІКАТ на 1000 грн. для реалізації заходів соціально-громадської спрямованості.
_ALX1478

Сподіваємосяцедопоможе  нашим потенційним КВНщикам працювати не по шаблону, а вчитися  створювати свій власний репертуар і творчорозвиватися.

А нам залишається побажати: «Ні Пуху! Ні пера!!!» і до зустрічі у наступному сезоні!

Матеріал підготувала методист ОЦДЮТ Іващенко О.К

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Оцініть першим
(0 оцінок)
Поки ще ніхто не оцінював
Ніхто ще не рекомендував
Авторизуйтесь ,
щоб оцінити і порекомендувати
Коментарі