У Кіровограді розпочав свою роботу центр соціальної реабілітації денного перебування дітей-інвалідів

Про соціальний захист дітей-інвалідів інформував під час апаратної наради, директор департаменту соціального захисту населення облдержадміністрації Олександр Догаров.

У нових соціальних ініціативах "Діти – майбутнє України" Глава держави приділив увагу і дітям з особливими потребами, визначивши завдання забезпечити їх протягом нинішнього і наступного років технічними та іншими засобами реабілітації.

За словами Олександра Догарова, всього в області таких засобів потребують 680 дітей-інвалідів. 217 дітей з особливими потребами були забезпечені засобами реабілітації (321 одиниця засобів реабілітації) у минулому році. Нинішнього року іще 238 отримають необхідні для них технічні та інші засоби реабілітації.

Детально зупинився Олександр Догаров і на темі забезпечення дітей-інвалідів послугами соціальної реабілітації.

Він нагадав, що у Кіровограді нещодавно розпочав свою роботу центр соціальної реабілітації денного перебування дітей-інвалідів. Наразі там перебуває 33 дитини. Як розповів Олександр Догаров, на капітальний ремонт центру у минулому році було використано 970 тис. грн. бюджетних коштів, нинішнього ж року планується придбання обладнання для центру на суму 160 тис. грн. Звісно, кошти в роботу центру вкладаються солідні, але навіть їх замало, аби вирішити ключове завдання – відкрити повноцінне відділення денного перебування. Аби виконати це завдання необхідно іще вирішити низку як кадрових, так і матеріально-технічних питань. А от щоб забезпечити повністю автономну роботу цього центру необхідно іще близько 2 млн. грн.

Окрім цього, у системі соціального захисту населення області також функціонує два дитячих будинки-інтернати для розумово відсталих дітей - Новомиргородський та Знам'янський.
Як відзначив Олександр Догаров, задля ширшого охоплення дітей-інвалідів реабілітаційними послугами обласний департамент соцзахисту тісно співпрацює із реабілітаційними установами Миколаївської, Вінницької, Київської областей та міста Євпаторія. За минулий рік там пролікувалися 70 дітей з Кіровоградщини.

Інша важлива тема, яку виділив Олександр Догаров у своїй інформації - надання різних видів державних соціальних допомог.

- У зв’язку з впровадженням нових соціальних ініціатив Президента України передбачається збільшення кількості отримувачів з числа малозабезпечених багатодітних сімей: у липні - 2097 сім’ї, середній розмір допомоги становитиме 2417 грн.; у жовтні – 2306 сімей, середній розмір допомоги становитиме 2623 грн., - повідомив директор департаменту соціального захисту населення ОДА.

За словами Олександра Догарова, на виплату державної соціальної допомоги інвалідам з дитинства та дітям-інвалідам області у 2013 році передбачено 120,6 млн.грн.

Як розповів далі Олександр Догаров, завдяки впровадженню нових соціальних ініціатив у нинішньому році суттєво зросте надбавка на догляд за дітьми-інвалідами з найтяжчим ступенем функціональних обмежень - на 25%, або майже на 300 грн.

Прокоментував він і збільшення сум державних допомог для дітей-сиріт та позбавлених батьківського піклування, які мають інвалідність.

- Соціальні ініціативи Президента України дають можливість збільшити щомісячний розмір соціальної допомоги дітям-сиротам, які мають інвалідність, на 894 грн., а з грудня поточного року – на 949 грн., - зазначив Олександр Догаров.

19 просмотров в июле
Я рекомендую
Пока никто не рекомендует

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов

Новости компаний
17:00, 19 июля
Ответственный за раздел
Матусевич Артур Вадимович
Журналисты сайта 0522.ua к вашим услугам.

Пишите нам, звоните, сообщайте о городских новостях и событиях - мы надеемся, что с Вашей помощью горожане узнают о жизни Кропивницкого больше.

Вместе с Вами мы сделаем наш город лучше!


Редакция 0522.ua:

E-mail: news@0522.in.ua