Протягом першого кварталу платники податків Кіровоградщини перерахували до бюджетів усіх рівнів 579,4 млн. грн.

Прогнозні показники виконано на 104,6 відсотка. Більше 217 млн. грн. з цієї суми надійшло до державного бюджету. Це на 19,7 відсотка більше, ніж за аналогічний період 2012 року.

Такого результату вдалося досягти за рахунок надходження основних бюджетоформуючих платежів. Так, протягом цього часу державна скарбниця отримала 75,9 млн. грн. податку на прибуток підприємств, 11,3 млн. грн. податку на додану вартість  та 2,6 млн. грн. акцизного податку.

Не менш результативною виявилася робота співробітників органів державної податкової служби регіону по наповненню місцевих бюджетів. Завдяки взаємодії із платниками податків з початку року до них зібрано 362,4 млн. грн., або 107,4 відс. до доведеного завдання. Це на 11,4 відс. більше, ніж у відповідному періоді 2012 року. Порівняно з аналогічним періодом минулого року додатково надійшло 46,5 млн. грн.

Проведений аналіз довів, що збільшення надходжень місцевих бюджетів відбулося за рахунок надходження 247,4 млн. грн. податку на доходи фізичних осіб та 61,4 млн. грн. плати за землю.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Оцініть першим
(0 оцінок)
Поки ще ніхто не оцінював
Ніхто ще не рекомендував
Авторизуйтесь ,
щоб оцінити і порекомендувати
Коментарі