• Головна
  • БК Єлисавет-баскет» впевнено переміг «ТІМ-СКУФ»
10:45, 3 квітня 2013 р.

БК Єлисавет-баскет» впевнено переміг «ТІМ-СКУФ»

Відбувся перший матч півфінального протистояння української баскетбольної вищої жіночої ліги БК «Єлисавет-баскет» - БК «ТІМ-СКУФ».

Завершився регулярний чемпіонат і розпочалися вирішальні матчі. В першому півфінальному матчі БК Єлисавет-баскет» вдома приймав київський «ТІМ-СКУФ». Вже з перших хвилин господарки дали зрозуміти, хто фаворит пари. У першій чверті кіровоградки набрали 30 очок, а найбільше в ті хвилини у підопічних Людмили Коваленко набрала Аліна Ягупова – 13 очок. Далі гості зуміли нав’язати боротьбу суперницям і кіровоградській команді було не легко, але все ж вони тримали здобуту перевагу в першій чверті, і потрохи її збільшували. В підсумку матч завершився з рахунком 97:74 на користь БК «Єлисавет-баскет». Найрезультативнішем гравцем матчу стала Аліна Ягупова, яка набрала 28 очок.
Наступний матч серії відбудеться 5 квітня в Києві.

БК «Єлисавет-баскет» - БК «ТІМ-СКУФ» 97:74 (30:16, 21:19, 25:21, 21:18)
БК «Єлисавет-баскет»: Ягупова (28 очка+9 підбирань+5 результативних передач), Рисіна (0+0+0), Кириченко (0+0+0), Фрасинюк (0+0+0), Джурич (0+1+0), Назаревич (10+2+1), Реймонд (23+3+9), Відович (7+6+5), Ніколаєва (0+0+0), Жержерунова (14+11+1), Сівакова (0+0+0), Траоре (15+9+1).
«ТІМ-СКУФ»: Савицька (2+0+0), Стаднік (0+0+0), Кочубей (15+3+5), Мацко (7+7+2), Уро-Нілє (21+4+2), Завидіна (8+5+1), Краєвська (0+3+3), Скорбатюк (13+6+5), Березинець (8+2+1), Фастхудінова (0+0+0).