Ефективні способи збільшення суми позики від МФО

Як отримати максимальну суму позики від МФО
Як отримати максимальну суму позики від МФО

Якщо ви оформлюєте позику в мікрофінансовій організації, треба заздалегідь вивчити всі умови кредитування. Максимальна сума, на яку ви можете розраховувати, вираховується автоматично з використанням спеціальної системи. В заявці, яку ви подаєте в організацію, де плануєте брати кредит, треба вказати ту суму, яку бажаєте отримати. Але ніхто не дасть гарантію, що саме її вам затвердять.

Кінцевий розмір позики може бути значно нижчим. Але є реальні законні способи збільшення суми кредиту. Треба ознайомитися з ними, щоб максимально ефективно використовувати послуги кредитних організацій.

Користуйтеся кредитами на постійній основі

Намагайтеся частіше користуватися кредитними коштами. Немає значення, де ви оформлюєте позику – в банку, МФО, ломбарді. Ви можете сплачувати покупки кредиткою, оформлювати споживацькі кредити. Вся ці інформація обов'язково фіксується в УКБІ – Українському бюро кредитних історій.

Якщо ви часто оформлюєте швидкі або довготривалі кредити, вчасно сплачуєте рахунки, у вас нема затримок та прострочок, банки та інші фінансові організації будуть сприймати вас як надійного клієнта. Вони заробляють, видаючи кредити. Якщо ви користуєтесь такими послугами, то сприяєте розвитку банківської та кредитної системи. Такі клієнти додатково заохочуються. Один з бонусів – підвищення максимально доступної суми кредитування.

Слідкуйте за відсутністю прострочок

Навіть якщо ви затримуєте платіж по кредиту на кілька днів, це вже фіксується в вашій власній кредитній історії. Цю інформацію бачать МФО, тому вони з певною обережністю співпрацюють з такими клієнтами. Для фінансової організації важливо максимально знизити ризики, пов'язані з неповерненням кредитних коштів клієнтами. Один з розповсюджених способів – зменшення максимальної суми позики для ненадійних клієнтів.

Якщо ви своєчасно вносите всі платежі, це теж фіксується в історії, ви можете розраховувати на те, що при наступному оформлені кредиту сума його буде вища.

Не затягуйте сплату по відсотках до останнього

Цей пункт плавно витікає з попереднього. Якщо ви не бажаєте, щоб по існуючому кредиту виникали прострочки, сплачувати обов'язкові платежі треба за кілька днів до кінцевого терміну. Деякі банки проводять операції протягом кількох робочих днів, тому кошти можуть зараховуватися дещо пізніше. Так виникає невеличка прострочка, яка негативно впливає на кредитну історію. І ви не зможете довести, що вносити платіж своєчасно. Факт погашення заборгованості фіксується по даті зарахування платежу, а не по даті його внесення.

Вказуйте реальний дохід та місце роботи

При оформленні кредиту вкажіть свій реальний дохід та офіційне місце роботи. Але не треба зазначати неправдиву інформацію. Вибіркові перевірки проводяться працівниками МФО. Якщо вони з’ясують, що клієнт збрехав, його додадуть до «чорного списку» позичальників.

Електронна система автоматично розраховує рівень надійності клієнта за тими даними, які він надає під час оформлення позики. Чим вища офіційна заробітна платня, чим надійніша компанія, де працює позичальник, тим вище вірогідність того, що сума кредиту буде суттєва. Якщо у вас є додатковий дохід, ви його теж можете оговорити при оформлені заявки, але обов'язково вкажіть, що він не основний.

Перевірте кредитну історію до звернення до МФО

Якщо ви сумніваєтесь, чи дадуть взагалі вам кредит, можна ще до звернення до МФО зробити запит до бюро кредитних історій. Раз на рік такий звіт можна отримати безкоштовно. Тут є інформація про всі кредити, що ви коли-небудь брали, про їхнє погашення, прострочки та інші особливості стосунків з банками.

Якщо в історії немає ніяких порушень, то можна сміливо звертатися до МФО, зробити запити на отримання кредиту. Якщо ж ви виявили, що кредитна історія зіпсована, її можна виправити. Є багато способів, як це зробити.

Щоб отримати максимальну суму кредитної позики, треба довести фінансовим установам, що ви – надійний клієнт. Якщо ви звертаєтеся до МФО вперше, не треба розраховувати одразу на великі розміри кредитних коштів. Але при повторному зверненні до банку чи МФО вірогідність зростання цієї суми вже набагато більша.

МФО Кредити Онлайн кредити Позика Мікрокредити Кредитна історія
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Коментарі