На Кіровоградщині відбувся семінар з питань вивчення та підвищення фінансової грамотності

02 квітня 2013 року, за сприяння Управління освіти Кіровоградської міської ради проведено семінар за участю представників Університету банківської справи Національного банку України та Управління Національного банку України в Кіровоградській області для директорів шкіл міста з питань вивчення та підвищення фінансової грамотності школярів і співробітників навчальних закладів.

У семінарі взяли участь директор інституту магістерської та післядипломної освіти Університету банківської справи (м. Київ) Тетяна Гірченко, начальник Управління освіти Кіровоградської міської ради Лариса Костенко та начальник Управління Національного банку України в Кіровоградській області Віктор Томашин.

Представник Університету банківської справи зосередила увагу присутніх на необхідності кожному громадянину, тим більше молодому поколінню, мати хоча б початкові знання у сфері фінансів. Адже, необізнану людину можна легко ввести в оману, залучити до участі в фінансовій махінації чи шахрайстві.

Тетяна Гірченко поінформувала учасників семінару, що науково-педагогічні працівники Університету банківської справи за підтримки Національного банку України та Міністерства освіти і науки, молоді та спорту України розробили навчальну програму і комплекти посібників з курсу «Фінансова грамотність», який уже другий рік викладається учням 10-х класів. Нині цим факультативним предметом охоплено 84 загальноосвітні школи в 17-ти регіонах України, а починалось все з 13 шкіл в 5-ти областях. В перспективі планується поширення курсу «Фінансова грамотність» і охоплення ним якомога більше учасників по всій Україні. Дослідно-експериментальний проект буде проводитись до 2019 року.

Керівництву кіровоградських навчальних закладів було запропоновано запровадити вивчення даної програми в своїх школах. Для подальшої співпраці учасники семінару отримали презентаційні матеріали та контактну інформацію.

Після семінару, представники Університету банківської справи та Управління Національного банку України в Кіровоградській області відвідали Олександрійську ЗОШ-інтернат І-ІІІ ступенів (смт. Пантаївка). Під час зустрічі представниками Університету було проведено відкриту лекцію – вступ до курсу «Фінансова грамотність» і здійснена передача 13 комплектів навчально-методичної літератури для використання в навчальному процесі.

Комплекти підручників і робочих зошитів із дисципліни «Фінансова грамотність» для учнів 10-х класів шкіл-інтернатів та сиротинців були закуплені на кошти, зібрані під час благодійного заходу «Аукціон надій», який проводився студентами Університету банківської справи.

4 просмотра в июле
Я рекомендую
Пока никто не рекомендует

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов

Ответственный за раздел
Матусевич Артур Вадимович
Журналисты сайта 0522.ua к вашим услугам.

Пишите нам, звоните, сообщайте о городских новостях и событиях - мы надеемся, что с Вашей помощью горожане узнают о жизни Кропивницкого больше.

Вместе с Вами мы сделаем наш город лучше!


Редакция 0522.ua:

E-mail: news@0522.in.ua