
Новини компаній
16:16, 24 грудня 2020 р.
Виробництво козлових кранів в Україні
Новини компаній
Як відомо, відповідно до загальноприйнятої класифікації підйомно-транспортного обладнання, крани козлові прийнято відносити до групи кранів мостового типу. Від типових підвісних і опорних мостових кранів їх козлові аналоги принципово відрізняються деякими особливостями своєї конструкції. Зокрема, їх міст з кожного боку спирається на одну або дві стійки (опори), тим самим нагадуючи зовні будівельні козли (цим і пояснюється така назва – козловий кран).

Козловий кран
Опори знизу мають колеса, що забезпечують переміщення всієї кранової конструкції по рейках, які розташовуються паралельно з обох сторін робочого майданчика на бетонованій поверхні. Крани козлові можуть бути безконсольними, одноконсольними або двоконсольними. У першому випадку міст спирається на опори своїми кінцями (П-подібна конструкція); у другому випадку – один кінець моста виходить за межі прогону, утворюючи таким чином консоль; у третьому випадку – обидва кінці моста знаходяться за межами прогону (дві консолі).
Цілком очевидно, що консолі козлового крана дозволяють розширити його зону обслуговування по ширині – це буває іноді вкрай необхідним на деяких виробничих або складських ділянках. Що стосується переміщення кранової конструкції по рейках, то воно може виконуватися як за допомогою механічного приводу (ручний козловий кран), так і за допомогою електродвигуна (електричний козловий кран). Природно, електричні козлові крани набагато продуктивніше й ефективніше ручних аналогів, а для маніпуляцій з відносно важкими вантажами (понад 10 тонн) та для роботи у середньому та важкому режимах – це єдино можливий варіант.

Кран козловий одноконсольний
Крани козлові електричні - https://kzpto.com.ua/uk/kozlovi-krani/ зазвичай встановлюються на відкритих майданчиках, хоча, звичайно, їх можна зустріти також і в закритих приміщеннях, якщо там використання мостового крана класичного типу з яких-небудь причин недоцільно. Козлові крани використовують на промислових підприємствах, гірничодобувних і переробних комбінатах, залізничних вузлах і портах, електростанціях і гідротехнічних спорудах, великих будівництвах, інших подібних об'єктах.
На великих козлових кранах, які обслуговують просторі майданчики, управління зазвичай здійснюється з кабіни кранівника, або жорстко закріпленій на опорі, або здатній переміщатися уздовж усього моста. Знаходження кранівника в кабіні, розташованій на висоті, дозволяє тому відмінно оглядати майданчик, більш точно позиціонувати переміщувані вантажі, уникати можливих аварійних ситуацій. Як варіант, можливо управління краном козловим із землі (за допомогою системи радіоуправління або провідного пульта управління). Залежно від особливостей оброблюваних вантажів, кран козловий може комплектуватися гаком, грейфером або електромагнітом.

Кабіна козлового крана
На думку більшості експертів, одними з найкращих і надійніших є електричні козлові крани, що випускаються на Київському заводі підйомно-транспортного обладнання, який по праву вважається флагманом українського кранобудування. На Київському заводі ПТО - відмінна виробнича база, оснащена найсучаснішим промисловим обладнанням, є власне конструкторське бюро, а для комплектації кранової техніки використовуються всі основні компоненти (електроталі, вантажні візки, електрообладнання, електродвигуни тощо), котрі поставляються провідними європейськими виробниками.
Замовити в Україні сучасний козловий кран за мінімально можливою ціною можна на офіційному сайті КЗПТО.
КЗПТО в соціальних мережах
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
Психологічне та медикаментозне кодування від алкоголю Кропивницький швидко, анонімно
Новини компаній
17:00
30 червня
16:07
30 червня
14:24
29 червня
ТОП новини
Оголошення
15:37, 1 липня
13:55, 23 червня
13:55, 23 червня
15:37, 19 червня
13:55, 23 червня
live comments feed...