На Кіровоградщині військова освіта стає престижною

У обласних, міських та районних військових комісаріатах Кіровоградської області продовжуються заходи щодо відбору кандидатів для вступу до вищих військових навчальних закладів. Про це повідомляє регіональний медіа-центр Міністерства оборони України.

З цього приводу, заступник військового комісара Кіровоградського обласного військового комісаріату з виховної роботи підполковник Олег Молчанов повідомив, що станом на сьогоднішній день, понад 90 юнаків з області виявили бажання вступити до вищих військових навчальних закладів Міністерства оборони України.

- На даний час, кандидати здійснюють підготовку відповідних документів та проходять медичні комісії, за результатами яких буде оцінено стан їхнього здоров’я. Пізніше до військових навчальних закладів будуть направлятися особові справи юнаків і дівчат старшої вікової групи. Це ті особи, які здобули повну середню освіту в минулих роках. Документи випускників 2013 року оформляються і відправляються після здачі ними зовнішнього незалежного оцінювання. – зазначив підполковник Олег Молчанов.

Юні Кіровоградці віддають перевагу Академії Сухопутних військ імені гетьмана Петра Сагайдачного, що у Львові, Військовій академії, що в місті Одеса та Харківському університету Повітряних Сил. Є також певна кількість юнаків, які бажають навчатися в Академії Військово-Морських Сил ім. П.С. Нахімова, що в Севастополі.

Я рекомендую
Пока никто не рекомендует

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов

Ответственный за раздел
Матусевич Артур Вадимович
Журналисты сайта 0522.ua к вашим услугам.

Пишите нам, звоните, сообщайте о городских новостях и событиях - мы надеемся, что с Вашей помощью горожане узнают о жизни Кропивницкого больше.

Вместе с Вами мы сделаем наш город лучше!


Редакция 0522.ua:

E-mail: news@0522.in.ua